ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Reishi Power - פטריות כח יפניות 90 כמוסות


 
פטריות כח יפניות 90 כמוסות - צמח זה הוכח מחקרית כמזין ומחזק את הגוף ותורם במישורים הבאים:  
 

 משקם, מחזק ומגביר חיוניות

 ממריץ פעילות מערכת חיסון

 מגביר את האנרגיה והעירנות המנטאלית

 מסייע להפחתת מצבי מתח מתמשך

בעל אפקט אנטי סרטני

תומך בזמן טיפולים כימותרפיים

מסייע להפחתת כולסטרול

מרגיע ומחזק את מע׳ העצבים


₪ 269


 

 
כמוסות פטריית הריישי כפורמולה ייחודית, מזינה ומחזקת את הגוף המסייעת לטיפול ומניעת מחלות, ממריצה את מערכת החיסון, משמשת לתמיכה בגוף בזמן טיפולים כימותרפיים והוכחה במחקרים כפועלת נגד התאים הסרטניים בגוף, מרגיעה ומאזנת את פעילות מערכת העצבים המרכזית ותומכת בשיפור איכות השינה.

פטריית הריישי ידועה ביכולותיה להגביר את סיבולת הגוף במצבי חולשה פיזיים או מנטליים-נפשיים, מסייעת במניעת מחלות ממאירות וסרטניות, ממריצה את פעילות מערכת החיסון ובכך מגינה על הגוף מפני מחלות.
 

 
 
חולשה פיזית, תשישות ושחיקה מנטלית, לאות, מתח, עייפות, חולשת מערכת החיסון, אלרגיות, דלקות, הפרעות שינה ועצבנות.ריישי - פטריית הכוח, עשירה בויטמינים ומינרלים, נוגדי חמצון, חומצות אמינו ופוליסכרידים הפועלים נגד תאי הרג ותאים סרטניים. בנוסף, פטריות הריישי מגבירות את כח הסיבולת בהתמודדות עם מצבי חולשה פיזית ומנטאלית.
 
הפטרייה משתייכת לקבוצת הצמחים האדפטוגנים, הידועים בהשפעתם המרגיעה והמאזנת בתקופות של שינויים בחיים, חוסר איזון ומצבי מתח מתמשך.
 
  
  
הפורמולה תורמת לחיזוק והמרצת מערכת החיסון ובכך מונעת דלקות, תורמת לטיפול באלרגיות, זיהומים ומחלות אוטואימוניות.

ניכרת השפעה כללית ארוכת טווח המיטיבה עם הגוף, שיפור כוח הסיבולת בהתמודדות עם חולשה פיזית, מנטאלית ונפשית.

 
 
250g ריישי
אנטי סרטנית, משפעלת חיסון, אנטי אלרגית, מאזנת בלוטת התריס, נוגדת דיכאון, מרגיעת נפש

125g שיטאקי
מעודדת חילוף חומרים, הורדת רמות סוכר בדם, וויסות לחץ דם, אנטי סרטנית

125g מייטאקי
אנטי ויראלית, תורמת לשיקום הכבד, אנטי סרטנית, מזינה ותומכת בייצור דם (אנמיה)י
סרטן cancer 
המוצר אינו מומלץ בשילוב עם קומדין ותרופות מדללות דם חזקות**
 


1-6 כמוסות ביום לפי הצורך עם כוס מים

 

מחיר מיוחד
269,00

 

המוצרים מיוצרים בכמוסות צמחים מרוכזות ויעילות לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי. כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל מורשה משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
פטריית ריישי

תמצית פוליסכרידית של ריישי שיפרה את התגובה החיסונית בחולי סרטן בדרגה מתקדמת, אשר קיבלו מינון של 1800 מ"ג תמצית 3 פעמים ביום למשך 12 שבועות. בניסוי זה נמצאה עלייה ברמות הפלזמה של אינטרלוקין (IL-2 ) ואינטרפרון והגברה משמעותית של פעילות תאי Natural killer Immunol Invest.
2003 Aug;32(3):201-15

ניסוי קליני שנערך בניו זילנד (2005) בדק את ההשפעה של תמצית של הצמח המכילה בעיקר פוליסכרידים על 132 בני אדם הסובלים מחולשת עצבים – נויראסתניה (neurasthenia). התמצית או פלסבו ניתנו באופן אוראלי במינון של 1800 מ"ג, 3 פעמים ביום למשך 8 שבועות. התמצית נמצא עדיפה על פני פלסבו בכל הקשור להפחתת הסימפטומים של נויראסתניה
J Med Food. 2005 Spring;8(1):53-8

מחקר שנערך בניו-זילנד, בחן את השפעת תמצית פוליסכרידים של פטריית הריישי על מערכת החיסון של חולי סרטן בשלב מתקדם. במחקר השתתפו חולי סרטן, מסוגים שונים, בשלבים מתקדמים. הנחקרים קיבלו 1800 מג' ליום במשך 12 שבועות. כל הנחקרים עברו בדיקות דם לניטור רמות מדדים שונים של מערכת החיסון cytokines, T-cell , NK) ) בתחילת המחקר ובסיום המחקר.לאחר 12 שבועות נצפתה עליה ברמות אינטרלוקנים ואינטרפרונים וירידה ברמות מדדים המעודדים גדילה של גידולים כגון: 1IL- ו-necrosis factor (TNF-a). (2)

מחקר שנערך במרכז לרפואה פנימית בבי"ח אוניברסיטאי בסין, בחן את השפעת פטריית הריישי על תשישות בקרב חולות סרטן שד בעת טיפולים כימותרפיים. במחקר השתתפו 48 נחקרות שחולקו לקבוצת ביקורת וקבוצת מחקר. קבוצת הביקורת קיבלה 300 מג' של אבקת ראישי במשך 4 שבועות בעוד שקבוצת הביקורת קיבלה פלסבו. הנחקרות ענו על שאלונים בתחילת המחקר ובסיומו, כמו כן נבדקו מדדי מערכת החיסון, תפקודי כבד, תפקודי כליות. בשאלוני סיום המחקר נצפתה עליה ברמות האנרגיה והויטאליות בקבוצת המחקר לעומת קבוצת הביקורת, קבוצת הביקורת דיווחה על פחות חרדות, דיכאונות ושיפור כללי באיכות החיים. כמו כן לא נצפתה עליה ברמות אנזימי הכבד או מדדי הכליה כתוצאה משילוב ראישי עם כימותרפיה דבר המעיד על בטיחות בשימוש. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15169641


פטריית השיטאקי

פטריית השיטאקי מוכרת לשימוש בשל סגולותיה הרפואיות הכוללות בין היתר הורדת הכולסטרול בדם, טיפול בבעיות נשימה, חיזוק המערכת החיסונית והגברת הליבידו. הסינים שילבו את פטריית השיטאקי בתפריט היומי שלהם, ועדויות לשימוש בפטרייה נרשמו כבר לפני אלפי שנים לא רק כתוסף מזון, אלא גם כאמצעי ריפוי לכל דבר. על פי התיאוריה הרפואית העתיקה של בני סין - צריכה של פטריית השיטאקי מומלצת עבור מי שמבקשים לחיות לחיים ארוכים בבריאות טובה. מבדיקה סטטיסטית שהתבצעה בישובים המגדלים פטריות שיטאקה עלה כי תוחלת החיים של המקומיים ארוכה מאוד, ביחס למקומות אחרים בסין או בעולם כולו. בנוסף, בישובים אלו נרשמה כמות קטנה ביותר של חולי סרטן ביחס לאוכלוסייה. הנתונים איששו את הנחתו של הרופא הסיני Wu juei שטיפל עשרות שנים בשושלת מינג הידועה, כי שילוב הפטרייה בתפריט שומר על הבריאות ועל מערכות הדם.

מטה-אנליזה שהתפרסמה במגזין הנחשב ANTICANCER RESEARCH ונערך ע"י אוניברסיטת טוקיו בשילוב עם בית הספר לרפואה של טוקיו בחן וסקר מחקרים קליניים על שילוב פטריית שיטאקה עם טיפולי כימותרפיה. המטה-אנליזה כללה מחקרים על 650 חולים בסוגי סרטן שונים. הבחינה הדגימה שיפור באחוזי ההישרדות, הפחתה בתופעות הלוואי של הטיפול לעומת מתן של כימותרפיה לבד.

מחקר שנערך ביפן בין השנים 2004-2010 בדק השפעה של שילוב לנטינאן עם כימותרפיה בחולי סרטן מערכת העיכול על הישרדות של חולים במשך שנה, שנתיים ו-5 שנים. בשנת 2004, 78 חולים עם סרטן קיבה גרורתי או סרטן חוזר קיבלו טיפול כימותרפי. כל המשתתפים קיבלו כימותרפיה מסוג S-1 כטיפול עיקרי, כאשר משתתפים שונים קיבלו שילוב של עד 2 סוגי כימותרפיה לפי הממצאים (CipllatinI או Paclitaxel). נמדדו מדדי ההישרדות, תופעות הלוואי והיחס בין הגרנולוציטים ללימפוציטים. ההשרדות בקבוצת המחקר (689 ימים) ובקבוצת הביקורת (565 ימים).מדדי ההישרדות היו טובים יותר בקבוצת המחקר מאשר בקבוצת הביקורת: שנה (91.3% לעומת 59.4%), שנתיים (45.7% לעומת 32.7%) ואף חמש שנות הישרדות (10% לעומת 0%). 50% מהמשתתפים בקבוצת המחקר חוו נויטרופניה לעומת 45% בקבוצת הביקורת.

מחקר PHASE II, שנערך במרכז הרפואי ניו ג'רסי, בארה"ב והתפרסם Journal of Medicine בחן את הפעילות האנטי ויראלית ורמות של פטריית השיטאקה בחולי HIV המקבלים טיפול תרופתי. במחקר השתתפו 107 חולי איידס המטופלים ב didanosine (ddI). קבוצת הביקורת בת 20 נחקרים קיבלה רק טיפול תרופתי ופלסבו, קבוצת המחקר קיבלה טיפול תרופתי בשילוב מנה שבועית אל תוך הוריד של לנטינאן במינון של 10mg. קבוצת המחקר שמנתה 88 נחקרים הראתה עליה מתמדת ברמות תאי CD4 במשך תקופה של 38 שבועות, קבוצת הביקורת שקיבלה רק טיפות תרופתי ופלסבו נצפתה עליה של רק 5% ברמות ה 4CD בדם. בקבוצת המחקר לא נרשמו תופעות לוואי כתוצאה משימוש ממושך בלנטינאן או אינטרקציה עם הטיפול התרופתי.

מקורות:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Ganoderma+lucidum+cancerhttps://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15169641


פטריית מאיטקה

השפעה ידועה בספרות המקצועית
תומכת בחילוף חומרים, הורדת רמות סוכר בדם, וויסות הורמונאלי (נשים), הורדת רמות שומנים בדם, וויסות לחץ דם, אנטי סרטנית

התוויות נגד
חולי סכרת המזריקים אינסולין – יש להתחיל במינון נמוך תוך ניטור קבוע של רמות הסוכר בדם, ולהעלות מינון בהתאם. אנשים הסובלים מרמות סוכר נמוכות בדם (היפוגליקמיה) – מומלץ להתייעץ עם הרופא או עם המטפל כאשר מתכננים ליטול את הפטרייה לטווחי זמן ממושכים.

מחקרים
מחקר רנדומלי, רחב היקף, הכולל 3 מרכזים רפואיים בטוקיו שביפן, (2010) בחן את השפעת פטריית המאיטקה על השראת ביוץ בקרב נשים עם תסמונת השחלות הפוליציסטיות. המחקר נערך במשך 12 שבועות. במחקר השתתפו 80 נשים, אשר חולקו ל-2 קבוצות: 26 נשים קיבלו טיפול מונותרפי בתמצית פטריית המאיטקה 76.9% בייצו, ו-31 נשים קיבלו טיפול מונותרפי ב-Clomiphene Citrate (איקקלומין) 93.5% בייצו. בהמשך המחקר, 7 נשים שלא הגיבו לטיפול מונותרפי בתמצית פטריית המאיטקה או לטיפול מונותרפי ב-Clomiphene המשיכו במחקר כקבוצה חדשה, וקיבלו שילוב של תמצית פטריית המאיטקה בשילוב עם Clomiphene במשך 16 שבועות נוספים, 100% ביוץ. מסקנת החוקרים היתה שטיפול מונותרפי בתמצית פטריית המאיטקה יכול במקרים רבים לגרום להשראת ביוץ אצל נשים עם שחלות פוליציסטיות ויכול גם להוות טיפול משלים עבור נשים שלא הצליחו לבייץ באמצעות טיפול מונותרפי ב-Clomiphene.

מחקר קליני פאזה I/II שנערך ב-2009 במרכז הרפואי לטיפול בסרטן Memorial Sloan-Kettering Cancer Center בניו יורק, בחן את השפעת תמצית פוליסכרידים מפטריית המיטאקה על מערכת החיסון בנשים עם סרטן שד. במחקר השתתפו 34 נשים שעברו טיפולי כימותרפיה ו/או הקרנות וללא מחלות רקע אחרות. הנחקרות נטלו תמצית מיטאקה במינונים משתנים כאשר המינון המירבי היה 10 מג' תמצית לכל 1 קג'/יום משקל גוף במשך 3 שבועות. בסיום המחקר הוכחה בטיחות בשימוש בייחוד במינונים גבוהים, בנוסף נצפתה עליה במדדים שונים של מערכת החיסון הבאים לידי ביטוי בפעילות נוגדת סרטן.

מחקר שנערך באנגליה בשנת 2010 בחן את השפעת פטריית המיטאקה על נשים עם מקנדידיאזיס ואגינאלית כרונית. במחקר השתתפו 22 נשים מתוך 220 מועמדות שקיבלו 3 גרם אבקת מיטאקה במשך 5 חודשים. כל משתתפות המחקר קיבלו בעבר טיפולים נוגדי פטריות בצורת בליעה ובמריחה. במחקר נבדקו מדדי גרד, הפרשות ואי נוחות. בסיום המחקר נמצאה ירידה בתחושת הגרד ב 76% מהנחקרות, 75% מהנחקרות דיווחו על ירידה בהפרשות ו- 62% דיווחו על הפחתה בתחושת הצריבה.

מקורות:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Grifola+Frondosa+cancer

 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י אולה מ. בתאריך 13 Apr 2016 :

כותרת : דכאון מז׳ורי
תגובה : שלום,ברצוני להודות על טיפולכם המסור. אני סובלת מדכאון וחרדות מזה מספר שנים ומטופלת בכדורי הרגעה ונוגדי דכאון. רק מאז ששילבתי את הריישי פאואר עם התרופות התחלתי להרגיש שיפור של ממש. זה עושה לי ממש טוב! התחלתי ממינון גבוה- 6 קפסולות ליום ובהדרגה הורדתי ל-2 ביון וזה עובד נפלא תודה רבה.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונהדירוג גולשים ותגובות

1 דירוג - 1 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה