ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Skin Zen 100ml - צמחי מרפא לטיפול במגוון בעיות עור

פורמולת צמחים ייחודית הכוללת צמחי מרפא שהוכחו מחקרית כמסייעים לטיפול במגוון בעיות עור, כגון: אקנה, פסוריאזיס, פטריית עור, אקזמה, סבוריאה ודלקת בעור. הצמחים פועלים במישורים הבאים:


מסייע לשיפור תפקודי מערכת העור
מפחית מצבים דלקתיים בעור
משפר את ניקוז הרעלים במע' העור
תורם לפעילות הכבד
מזין את הגוף בויטמינים ומינרלים
 

₪ 195Skin Zen - סקין זן לטיפול בגוון בעיות עור
פורמולת צמחים ייחודית "סקין זן" מסייעת לטיפול במגוון בעיות הקשורות במערכת העור.

מערכת העור משמשת כמעטפת המגנה על הגוף כולו ומונעת את פלישתם של מזהמים חיצוניים.
 
בעור מצויים רצפטורים המסייעים לחישת מגע וכאב, ולוויסות טמפרטורת הגוף. מחלות עור מאידות על חוסר איזון פנימי, וקשורות לרוב בליקויים של תהליכים מטבוליים, וניקוז הרעלנים החוצה.אדמומיות, נפיחות, גרד, פטרת, קילוף העור, יובש קיצוני, קושי בהגלדת פצעים, אלרגיה
בעור, דלקת כרונית בעור.
 
 
 
צמחי המרפא מכילים חומרים פעילים, טבעיים, המעודדים דטוקסיפיקציה, המסייעים בנטרול הרעלנים בגוף, ובכך מאפשרים תפקוד יעיל יותר של מערכת העור והלימפה. צמחי המרפא עשירים בויטמינים מינרלים, וחומרים טבעיים התורמים לאיזון הורמונלי טבעי וכך מסייעים למניעת ייצור מוגבר של שומן בבלוטות העור וכן מעודדים פעילות תקינה של מערכת החיסון.

הפורמולה מכילה צמחים תרפוייטים המסייעים לטיפול במגוון בעיות הקשורות במערכת העור, כגון:

אקנה / פסוריאזיס / פטריית עור / אקזמה / אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) / סבוריאה / אבצס / פרונקל / דלקת בעור / אלרגיה בעור.

 ניתן גם לשימוש חיצוני על העור  
ארטיקום לפה
משפר תהליכים מטבוליים בגוף, ותורם לתפקוד תקין ויעיל של מערכת העור

לפאצ'ו
מעודד פעילות אנטי ויראלית, ואנטי פטרייתית, המסייעת למניעת קנדידה רב-מערכתית

שכיסנדרה
מגביר את טיהור הגוף מרעלים, ותורם לשיפור תפקודי מערכת העור

ספירולינה
עשיר במגוון ויטמינים, מינרלים, וחומצות אמינו הנחוצים לבריאות מערכת העור

דבקה זייפנית
מגביר את ניקוז הרעלים במערכת העור והלימפה. מסייע לטיפול בדלקת בעור ופסוריאזיס

וויטקס
מסייע לטיפול במחלות עור, הנגרמות מחוסר איזון הורמונלי


פורמולות טיפול זן מגיעות בתמצית צמחים. המינון המומלץ למבוגרים הוא 30 טיפות בחצי כוס מים על קיבה ריקה. זאת אומרת לפחות 20 דקות לפני הואכל, או לפחות שעה אחרי האוכל


מומלץ להרחיק כשעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים עד להשגת תוצאות טיפוליות. לפני הנטילה מומלץ להיוועץ עם מטפל מוסמך


מינון מומלץ: 30 טיפות ברבע כוס מים רגילים / מים  רותחים / תה. 1-3 פעמים ביום על קיבה ריקה, בין הארוחות (20 דקות לפני אוכל ויותר, או שעה אחרי האוכל ויותר). יש להרחיק שעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. במידה ונוטלים 2 פורמולות ומעלה: ניתן ליטול פורמולה אחת אחרי השנייה, כל אחת במנה ניפרדת. ואת הפורמולה השלישית ניתן ליטול 20-30 דקות אחרי. יש לשים לב: לחלק מהפורמולות קיימות קונטרה-אינדיקציות המופיעות באתר /או על גבי הקלף שמגיע עם הפורמולה. מומלץ לשלב יחד עם הצמחים תזונה נכונה, המופיעה בכל קלף שמצורף לתמצית. ולהקפיד על פעילות גופנית. הקפדה על שתיה מרובה: רצוי להקפיד על שתיית כוס מים נקיים בכל שעתיים 


משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות ולאחר מכן ניתן לקחת את התמציות גם לפי הצורך. צמחי המרפא מתאימים לטיפול לזמן ממושך ומסייעים לטיפול בשורש הבעיה הבריאותית. *לכל שאלות נוספות מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 

ילדים בגיל 1-6 יש לטפטף 10-20 טיפות ברבע כוס מים רותחים להמתין 20 דקות שיתקרר ולשתות
וזאת בגלל שתמצית הצמחים מכילה כמות קטנה של אלכוהול כחומר משמר

 

המוצרים מיוצרים בטינקטורה נוזלית, השווה בערכה לצריכה של פי 5 מהצמח הטרי. צורתה של

הטינקטורה מסייעת לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי.

כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל א.מ.ב מפעל הפועל בפיקוח משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
ארטיקום לפה

צמח הלפה משמש בתרבויות שונות במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות ממחלות עור, התקרחות ועד סרטן. הצמח ידוע בפעילותו יעיל טיפול במחלות עור, כגון אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, פרונקלים וזיהומים תת עוריים ועוד.

מחקרי מעבדה הדגימו פעילות נגד מספר חיידקי גרם שליליים, כגון E. coli, Shigella flexneri, Shigella sonnei
Moskalenko S. Preliminary screening of far-eastern ethnomedicinal plants for antibacterial activity. J Ethnopharmacology 1986

ניסוי בעכברים שנבדק עם מרתח משורש הצמח למשך 30 ימים. נראתה עלייה דרמטית ברמות האנזים SOD (נוגד חמצון אנדוגני), השיוני נראה ברקמת הכבד ובסרום הדם. רמות ה-MDA וה-Lipofuscin (סמנים המציינים את רמת הנזק החמצוני בתאים ובתאי דם) בדם ובמוח ירדו משמעותית. החוקרים הסיקו, כי מנגנונים אלו אחראיים לפעילותו של הצמח כ״אנטי איג׳ינג״ - המעכב תהליכי זיקנה בגוף.
Liu S, Li Y, Li S, Luo M, Liu X. J Tradit Chin Med. 2005

בניסוי מעבדה עם מיצוי אלכוהולי של פירות הצמח, הודגמה יכולת של Arctigenin לעכב ייצור והפרשת חלבונים הפועלים כזרזים בפתולוגיות דלקתיות ובגידולים סרטניים. בנוסף, החוקרים מצאו שהחומר מעכב סבילות של תאים סרטניים לטיפול בחום (היפרתרמיה). מכך הסיקו החוקרים שהמיצוי יכול לסייע ולהועיל טיפול בחום כנגד גידולים סרטניים.
Brinker FJ. Herb contraindications and drug interactions : with appendices addressing specific conditions and medicines. Sandy, Or.: Eclectic Institute, 1997


לפאצ׳ו

מחקר עדכני שנערך בשנת 2013 בקש לבחון את הפעילות הסינרגטית בין טיפול פוטודינמי ((PDT ופעילותו האנטי סרטנית של β – Lapachone שהינו אחד הרכיבים הפעילים העיקריים בלאפשו. המחקר מצא סינרגיה בין השניים, והסיק כי השילוב ביניהם הגביר את הפעילות נוגדת הגידול בתאים סרטניים.
Lamberti MJ, et al. Phytomedicine. 2013 Aug 15;20(11):1007-12

נמצא כי לצמח גם פעילות אנטי-ויראלית חזקה כנגד מספר וירוסים, ביניהם Herpes virus hominis type 1+2, Polio virus, Rous Sarcoma virus, Rauscho murine leukemia virus ואחרים. בהקשר זה נמצא כי החומר הפעיל Beta-Lapachone הנו מעכב חזק של האנזים Reverse Transcriptase, הקשור ביחסי RNA/DNA, דבר הפוגע ביכולתו של הוירוס לשכפל את עצמו ולהדביק תאים נוספים.
Schurch A, et al. beta-Lapachone, an inhibitor of oncornovirus reverse transcriptase and eukaryotic DNA polymerase-alpha. Eur J Biochem 1978;84:197.


שכיסנדרה

מחקר שפורסם ב-1991 ומראה כי שכיזנדרה מגבירה סינתיזה של חלבוני כבד ושל גליקוגן, מגבילה חמצון של שומנים וממריצה פעילות אנזימטית.
Li XY. Bioactivity of neolignans from fructus Schizandrae. Mem Inst Oswaldo Cruz 1991;86:31-37

במחקר משנת 1990 נתגלה כי לחומרים SCISANDRIN B ו- SCISANDRIN C יש השפעה חזקה מפני רדיקלים מחמצנים אקטיביים.
Li XJ, Zhao BL, Liu GT, Xin WJ. Scavenging effects on active oxygenradicals by schizandrins with different structures and configurations.Free Radic Biol Med 1990;9:99-104


ספירולינה

צמח ספירולינה ומוצרי העיבוד שלה משמשים בחקלאות, תעשיית מזון, הפרמצבטיקה, בשמים ותרופות. יש לספירולינה מספר פעילויות פרמקולוגיות כגון מיקרוביאלית (כולל אנטי בקטריאלית), נגד סרטן, metalloprotective (מניעה של הרעלת מתכות כבדות נגד Cd, Pb, Fe, Hg), כמו גם השפעה מיטיבה למערכת החיסונית והשפעות נוגדות חמצון, בשל תוכן עשיר של חלבון, פוליסכרידים, שומנים, חומצות אמינו, חומצות שומן חיוניות, מינרלים וויטמינים תזונתיים.
Mini Rev Med Chem. 2013 Jun 1;13(8):1231-7. - Nutritional and medical applications of spirulina microalgae

במחקר נערך בשנת 2001 בטורקיה, נבחנו חומצות השומן בספירולינה ונקבע כי הספירולינה מכילה רמות גבוהות במיוחד של חומצת שומן GLA (חומצת שומן גמא לינולאית), וכן חומצות שומן רב בלתי רוויות חיוניות.
(Ege University, Department of Food Engineering, Izmir, Turkey)

במחקר שנערך בשנת 2012 בארה"ב, במטרה לבחון האם לספירולינה יש יכולת להגן על בריאות המוח ולתקן הפרעות עצביות הקשורות במחלת הפרקינסון והפרעות ניווניות עצביות אחרות. משוער כי הספירולינה יכולה להפוך את ההשפעה הזו בשל היותה אנטי דלקתית ונוגדת חמצון. במסגרת הניסוי, הזריקו לתוך החומר השחור של חולדות חומר בשם AAV9, כדי לדמות מחלת פרקינסון, וכדי ללמוד את השפעת הספירולינה על תגובת הדלקת. חודש לפני כן, החולדות הוזנו עם ספירולינה או ללא ספירולינה (קבוצת הבקרה). התוצאות הצביעו על כך, שהספירולינה בעלת הגנות עצביות, שכן היא גרמה לעליה ב-TH (טירוזין הידרוקסילס). במקביל היא גרמה לירידה במספר תאי המיקרוגליה המופעלים ובכך הגנה על המוח.
Mibel M. Pabon, Jennifer N. Jernberg, Josh Morganti, Jessika Contreras, Charles E. Hudson,Ronald L. Klein, and Paula C. Bickford, PLoS One. 2012; 7(9): e45256. Department of Molecular Pharmacology and Physiology, University of South Florida, College of Medicine, Tampa, Florida, United States of America

 

דבקה זייפנית

צמח המוכר בספרות המקצועית עם פעילויו העיקיות: משתן, מנקז בלוטות לימפה, נוגד דלקת, אסטרינג'נט, מרפא פצעים. וכן הצמח מותווה בעיקר לטפול בבלוטות לימפה נפוחות, דלקת גרון, דלקות בדרכי השתן, אבנים בדרכי השתן, פריחות ומחלות עור, בצקות. השימוש לבעיות עור, כגון, אקזמה, סבוראה, פסוריאזיס, כיבים ניתן באופן פנימי וחיצוני.
McCaleb R. Herbal Help for Prostate Problems, Herb for Health. Spring/Summer 1996, p.26-28
McGuffin M. Hobbs C. Upton R. Goldberg A. American Herbal Association, Botanical Safety Handbook, CRC Press, 1997.
PDR for Hebal Medicine, 3rd Edition, 2004 p. 202-203.


שיח אברהם מצוי

במספר מחקרים שנערכו (2009) מצאו כי הצמח הראה יעילות לטיפול בתופעות גיל המעבר. הצמח נבדק בפעילותו כצמח בודד וכן נבדק בפיעלותו בשילוב עם צמחים נוספים המותווים גם הם לאיזון הורמונלי וטיפול בתסמיני גיל המעבר. על כן נמצא כי הצמח יכול לשמש כטיפול תומך לתקופת גיל המעבר.

van Die MD, Burger HG, Teede HJ, Bone KM. Vitex agnus-castus (Chaste-Tree/Berry) in the treatment of menopause-related complaints. J Altern Complement Med . 2009;15(8):853-862

מחקרים קליניים מבוקרים ואיכותיים שנערכו בגרמניה ובסין (2001-2011), הראו את יעילות הצמח לטיפול בתסמונת קדם וסתית בדרגה בינונית עד חמורה.
Schellenberg R. Treatment for the premenstrual syndrome with agnus castus fruit extract: prospective, randomised, placebo controlled study. BMJ . 2001;322(7279):134-137.
Berger D, Schaffner W, Schrader E, Meier B, Brattström A. Efficacy of Vitex agnus castus L. extract Ze 440 in patients with pre-menstrual syndrome (PMS). Arch Gynecol Obstet . 2000;264(3):150-153.
He Z, Chen R, Zhou Y, et al. Treatment for premenstrual syndrome with Vitex agnus castus : a prospective, randomized, multi-center placebo controlled study in China. Maturitas . 2009;63(1):99-103.
Ma L, Lin S, Chen R, Wang X. Treatment of moderate to severe premenstrual syndrome with Vitex agnus castus (BNO 1095) in Chinese women. Gynecol Endocrinol . 2010;26(8):612-616
Ma L, Lin S, Chen R, Zhang Y, Chen F, Wang X. Evaluating therapeutic effect in symptoms of moderate-to-severe premenstrual syndrome with Vitex agnus castus (BNO 1095) in Chinese women. Aust N Z J Obstet Gynaecol . 2010;50(2):189-193.
Atmaca M, Kumru S, Tezcan E. Flu versus Vitex agnus castus extract in the treatment of premenstrual dysphoric disorder. Hum Psychopharmacol . 2003;18(3):191-195.
Freeman EW. Therapeutic management of premenstrual syndrome. Expert Opin Pharmacother 2010; 11(17): 2879-2889.

תמציות מרוכזות של פריות הצמח הדגימו פעילות כנגד מספר תאים סרטניים ממקור אנושי, כולל סרטני צוואר הרחם, שחלה, שד, קיבה וקרצינומה ריאתית.
Van Die MD, Burger HG, Teede HJ, Bone KM. Vitex agnus-castus (Chaste-Tree/Berry) in the treatment of menopause-related complaints. J Altern Complement Med . 2009;15(8):853-862 Ohyama K, Akaike T, Imai M, Toyoda H, Hirobe C, Bessho T. Human gastric signet ring
carcinoma (KATO-III) cell apoptosis induced by Vitex agnus-castus fruit extract through intracellular oxidative stress. Int J Biochem Cell Biol . 2005;37(7):1496-1510
Imai M, Kikuchi H, Denda T, Ohyama K, Hirobe C, Toyoda H. Cytotoxic effects of flavonoids against a human colon cancer derived cell line, COLO 201: a potential natural anti-cancer substance. Cancer Lett . 2009;276(1):74-80

 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י דדי ק. בתאריך 10 Jan 2017 :

כותרת : המלצה
תגובה : אני רוצה להמליץ על הפורמולה הזו לטיפול באטופיק דרמטיטיס. אני לוקח אותה מזה כמה חודשים ויש שיפור ניכר בפריחה ובגרד בכל הגוף! שווה ביותר. כדאי לשלב עם הפורמולה לניקוי רעלים.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י שירה ו. בתאריך 27 Jul 2016 :

כותרת : מוצר מצוין ושירות מעולה!
תגובה : בעקבות שימוש בפורמולה סקין בשילוב עם קלין עברו לי כל הנקודות האדומות והכתמים על הבטן בעקבות אכילה של מזון מקוקל השירות ממש נעים והחבילה הקטנה שקיבלתי הייתה ממש עטופה באהבה תודה!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י שמרית ח. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : מוצר מצויין להפטר מאקנה
תגובה : אחת ולתמיד! ובגלל זה ובגלל הטיפול המסור וההנחיות התזונתיות אני ממליצה מאוד!!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י שי מ. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : עובד מצוין
תגובה : המוצר סקין זן עבד לי מצוין לפצעי בגרות/אקנה


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י רומי ס. בתאריך 18 Apr 2016 :

כותרת : סבוריאה
תגובה : אני סובלת מסבוריאה מגיל צעיר שמלווה באדמומיות וגרד רב, בנוסף למראה הלא אסטתי כמובן. התחלתי לקחת את הסקין זן בהמלצתכם 3 פעמים ביום וירדתי לפעמיים ביום עם ההטבה. עכשיו אני חודש אחרי תחילת הטיפול ויש שיפור משמעותי בקרקפת ובפנים מה שמשמח אותי מאוד. לכן הזמנתי עו 2 בקבוקונים:) עבודה טובה:)


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונהדירוג גולשים ותגובות

5 דירוג - 5 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה