ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Hair Zen 100ml - צמחי מרפא המסייעים לטיפול בנשירת שיער

פורמולה ייחודית הכוללת צמחי מרפא שהוכחו מחקרית כמסייעים לטיפול בנשירת שיער ותורמים למראה שיער בריא ומלא. מסייע לטיפול באנמיה ובעיות בספיגת הויטמינים ונותנים מענה יעיל במישורים הבאים:


 מסייע לחיזוק שורשי השיער  

 ממריץ את זרימת דם אל הקרקפת

מעודד צמיחת שיער מחודשת

מזין את הקרקפת בויטמינים ומינרלים

משפר תהליכי ספיגה

 מפחית מצבי מתח פיזי ורגשי


₪ 195Hair Zen - שיער זן
 
נשירת שיער עלולה לנבוע ממספר גורמים: חסרים תזונתיים, אנמיה, בעיות עיכול וספיגה, שינויים הורמונלים,  שינויים סביבתיים, ומצבי מתח נפשי. גורמים אלה מחלישים את זרימת הדם אל הקרקפת ומובילים להיחלשות שורשי השיערה ולצמיחת שיער איטית וחלשה.


 

 הפורמולה מכילה שילוב של צמחים התורמים לשיפור תהליכי הספיגה וכן מזינים את הגוף במגוון עשיר של ויטמינים ומינרלים, מחזקים את מערכת העצבים, ובנוסף ממריצים את זרימת הדם לקרקפת ומעודדים צמיחת שיער מחודשת ובריאה.

 מיועד גם להאטת קצב התקרחות על רקע גנטי (הורמונלי) אצל גברים
 
 
 
 
גוטו קולה
משפר תהליכי עיכול וספיגה. מחזק, ומזין את מערכת עצבים

שיבולת שועל
B עשיר בויטמיני
מכיל מגנזיום ואבץ הנחוצים לטיפול בנשירת שיער

אצה כחולה ירוקה
מגביר את חיוניות הגוף ומשפר את זרימת הדם

רוזמרין
ממריץ את זרימת הדם לקרקפת, ומעודד צמיחת שיער מחודשת

סרפד
C עשיר בויטמין
 וברזל התורמים לבריאות השיער, ומסייעים למניעת אנמיה

חומעה
מסייע לשיפור ספיגת הויטמינים והמינרלים, וממריץ תהליך של טיהור הגוף מרעלים

גוטו קולה

עוד מהמאה ה-19 הוכנס הצמח לפרמקופיאה ההודית. בספרות זאת מצויין שהצמח גוטו קולה מומלץ לטיפול בדלקת, חום, שיעול, גרוד, מחלות עור, קוצר נשימה, אסתמה ואנמיה. בנוסף, ברפואה ההודית ידוע הגוטו קולה כשומר על פעילות תקינה של המוח ולכן שימש להגברת צלילות המחשבה. הוא היה ידוע כצמח המועיל לעור, והשתמשו בו לטיפול בצרעת, בכיבים פנימיים וחיצוניים, לשיפור זרימת דם ולטיפול בבצקת.
Ayurvedic Pharmacopoeia Committee. In: The Ayurvedic Pharmacopeia of India Part 1, Vol. IV First edition New Delhi, India, Government of India, Ministry of Health, 2004:69, 71

במחקר שנערך בשנת 2005, בעכברים, הראה שיפור מובהק ביכולות למידה וזיכרון לאחר נטילה של תמצית נוזלית של ההידרוקוטיל במשך 15 יום.
Rao SB, Chetana M, Uma Devi P. Centella asiatica treatment during postnatal period enhances learning and memory in mice. Physiol Behav. 2005 Nov 15;86(4):449-57

במחקר שנערך בשנת 2005 נבדקה השפעת הצמח על שיקום תאי מח אנושיים (במבחנה), וכן על תאי מח של עכברים שקיבלו את התמצית האלכוהולית של ההידרוקוטיל במי השתייה. על פי המחקר ההידרוקוטיל עודד שיקום של תאי העצב שהיו פגועים.
Soumyanath A, Zhong YP, Gold SA, Yu X, Koop DR, Bourdette D, Gold BG. Centella asiatica accelerates nerve regeneration upon oral administration and contains multiple active fractions increasing neurite elongation in-vitro. J Pharm Pharmacol. 2005 Sep;57(9):1221-9

מחקר אשר בדק את ההשפעות השונות של תמצית הצמח על תאי העור בתנאי מעבדה. מצא כי לחומרים הפעילים asiatic acid ו- asiaticosides המצויים בצמח תכונות משקמות תאי עור ולפיכך הם עשויים לסייע בטיפול ושיקום העור והשיער.
Nema NK, Maity N, Sarkar BK, Mukherjee PK, Pharm Biol. 2013 Sep;51(9):1182-7


שיבולת שועל

הצמח שיבולת שועל כבר שימש לפני שנים רבות כתרופה צמחית המשפיעה על ליבידו, על פי "מרשם ריפוי צמחים" מאת פיליס א Balch. מחקר בנושא זה נעשה בשנת 1980 על ידי המכון ללימודים מתקדמים של מיניות האדם בסן פרנסיסקו, במחקר זה נראה שלצמח זה יתרונות פוטנציאליים אינם מוגבלים והוא אכן משפיע על הליבידו. בנוסף שיבולת השועל עשירה בויטמינים B (התורמים לחיזוק מערכת העצבים) ומינרלים, כגון: מגנזיום, אבץ, זרחן וסידן.

בנוסף צויין בעיתון המכוון, אורגון, ששיבולת שועל הינו צמח המסייע בפעילות אנטי דלקתית. המולקולות של הצמח נקראות avenanthramides ויכולות לעזור להפחית את רמות ציטוקינים דלקתיים, שהם חומרים כימיים במערכת החיסונית. פעילות הצמח תורמת בהורדת ציטוקינים, שכאשר רמתן גבוהות הם מעלים את הסיכון לחלות במחלות לב וסוכרת. מקור: עיתון אורגון, ד״ר טורי מחמט עוז ומייק רויזן.

במחקר מבוקר בחיות נמצא כי תמצית שיבולת שועל הפחיתה את הסיכון לטרשת עורקים. קבוצת הטיפול הראתה עלייה בפרופיל של שומנים החיוביים בדם, כמו גם הפחתה ביצירת רבדים טרשתיים בהשוואה לקבוצת הבקורת.
Juzwiak S et al; Herba Polonico 40(1-2); 50-58, 1994

שיבולת שועל תורמת לבריאות הלב. וכן מסייעת בהורדת הליפופרוטאין “ הכולסטרול הרע" LDL, וברמות הכולסטרול הכלליות. כך נמצא במחקר קנדי שפורסם ב “ג׳ורנל האירופי לתזונה רפואית" זאת בשל המרכיב העיקרי של הסיבים המסיסים בשיבולת השועל, הנקראים ביתא-גלוקן, על פי עורכי מחקר מאוניברסיטת אוטווה J.T. Braaten . שיבולת שועל עשוי לעזור להפחית את היקף המותניים באותו זמן ובמקביל להפחית את הסיכון למחלת לב. חוקר מנצואלה ריינה-וילסמיל, אשר ערך מחקר משנת 2007 שפורסם ב "American Journal of Therapeutics” שיבולת שועל מסייעת בהפחתת הסיכון לקרישי דם ותורמת בשמירה על גמישות העורקים.

עפ״י ההרבליסט באלך השימוש בשיבולת שועל יכול לסייע בהרגעת מערכת העצבים, עיכוב נסיגה מנטאלית, ולהפחית סימפטומים של דיכאון.


ספירולינה

צמח ספירולינה ומוצרי העיבוד שלה משמשים בחקלאות, תעשיית מזון, הפרמצבטיקה, בשמים ותרופות. יש לספירולינה מספר פעילויות פרמקולוגיות כגון מיקרוביאלית (כולל אנטי בקטריאלית), נגד סרטן, metalloprotective (מניעה של הרעלת מתכות כבדות נגד Cd, Pb, Fe, Hg), כמו גם השפעה מיטיבה למערכת החיסונית והשפעות נוגדות חמצון, בשל תוכן עשיר של חלבון, פוליסכרידים, שומנים, חומצות אמינו, חומצות שומן חיוניות, מינרלים וויטמינים תזונתיים.
Mini Rev Med Chem. 2013 Jun 1;13(8):1231-7. - Nutritional and medical applications of spirulina microalgae

במחקר נערך בשנת 2001 בטורקיה, נבחנו חומצות השומן בספירולינה ונקבע כי הספירולינה מכילה רמות גבוהות במיוחד של חומצת שומן GLA (חומצת שומן גמא לינולאית), וכן חומצות שומן רב בלתי רוויות חיוניות.
(Ege University, Department of Food Engineering, Izmir, Turkey)

במחקר שנערך בשנת 2012 בארה"ב, במטרה לבחון האם לספירולינה יש יכולת להגן על בריאות המוח ולתקן הפרעות עצביות הקשורות במחלת הפרקינסון והפרעות ניווניות עצביות אחרות. משוער כי הספירולינה יכולה להפוך את ההשפעה הזו בשל היותה אנטי דלקתית ונוגדת חמצון. במסגרת הניסוי, הזריקו לתוך החומר השחור של חולדות חומר בשם AAV9, כדי לדמות מחלת פרקינסון, וכדי ללמוד את השפעת הספירולינה על תגובת הדלקת. חודש לפני כן, החולדות הוזנו עם ספירולינה או ללא ספירולינה (קבוצת הבקרה). התוצאות הצביעו על כך, שהספירולינה בעלת הגנות עצביות, שכן היא גרמה לעליה ב-TH (טירוזין הידרוקסילס). במקביל היא גרמה לירידה במספר תאי המיקרוגליה המופעלים ובכך הגנה על המוח.
Mibel M. Pabon, Jennifer N. Jernberg, Josh Morganti, Jessika Contreras, Charles E. Hudson,Ronald L. Klein, and Paula C. Bickford, PLoS One. 2012; 7(9): e45256.
Department of Molecular Pharmacology and Physiology, University of South Florida, College of Medicine, Tampa, Florida, United States of America


רוזמרין

צמח הרוזמרין מוכר בתכונתיו כמגביר עירנות מנטאלית וזאת בגלל השפעתו הממריצה.
ניסוי קליני אמריקאי (1998) בדק השפעתם של שמנים אתריים לבנדר ורוזמרין על מצב העירנות ומצב הרוח של 40 מבוגרים. המשתתפים התבקשו לעבור מבחן מתמטי פשוט לפני ואחרי החשיפה לשמנים, שנמשכה 3 דקות. הקבוצה שנחשפה לשמן האתרי של רוזמרין הציגה ערנות מוגברת בבדיקת EEG, הבודקת תדרים של גלים במוח ומעידה על מצבי ערנות ושינה. במבחן שבדק את רמת העצבנות הציגו המטופלים בקבוצת המחקר תוצאות נמוכות יותר, מה שמעיד על רמת עצבנות נמוכה יותר. המטופלים גם דיווחו על תחושות רוגע וערנות והיו מהירים יותר בהשלמת המבחן המתמטי לאחר החשיפה לשמן האתרי. עם זאת, לא נצפה הבדל ביכולת הדיוק שלהם במבחן.
Int J Neurosci. 1998 Dec;96(3-4):217-24


סרפד

צמח הסרפד עשיר במגוון מינרלים ובעיקר בברזל ובויטמין c. פעילותיו העיקריות כוללת הזנה של הגוף ותמיכה במצב של הצטברות נוזלים, דלקת וזרימת דם לקוייה.

ה- German Commission E מאשרת שימוש בחלקי הצמח העל קרקעיים (U.dioica ו- U.urens) בטיפול פנימי, למתן טיפול תומך במחושים ריאומטיים, כמשתן אצל מטופלים עם דלקת בדרכי השתן התחתונות ולמניעת יצירת אבנים בכליות. השימוש בעלים מאושר כטיפול תומך חיצוני בכאבים ריאומטיים. ה- Commission E אף אשרה את השימוש בשורש בלקיחה פנימית לסימפטומים הקשורים לשלב 1 או 2 של הגדלה שפירה של הערמונית (BPH). הוכחות מניסויים קליניים או גיבוי Commission E תומכות בכל ההתוויות האלה.

Blumenthal M, Busse WR, Goldberg A, Gruenwald J, Hall T, Riggins CW, et al., ed. The Complete German Commission E
Monographs: Therapeutic Guide to Herbal Medicines. Austin (TX): American Botanical Council; 1998

נערך מחקר פתוח אחד בשורש הסרפד בשימוש בטינקטורה, שהיא צורת מנה נפוצה של שורש הסרפד בארה"ב. המוצר שנחקר הכיל U.dioica ו-U.urens; המינון היה 5 מ"ל שלוש פעמים ביום. גברים עם פחות מארבע אפיזודות של השתנה בלילה בתחילת המחקר השתפרו בצורה ניכרת בתקופת שלושת שבועות הניסוי. הניסוי, למרות היותו קצר מועד, נותן תמיכה ראשונית לשימוש בטינקטורה של שורש הסרפד לסימפטומים של BPH. מכאן, ייתכן שיש בסרפד מרכיבים פעילים רבים. יש לחקור שיטות מיצוי אופטימליות ואין יודעים את הערך היחסי של מוצרים מהצמח השלם, תמציות מהצמח השלם, תמציות מותאמות לתקן, ומרכיבים נפרדים.
Belaiche, P. and O. Lievoux. 1991. Clinical studies on the palliative treatment of prostatic adenoma with extract of Urtica root. Phytother Res 5:267–269

נמצא כי מיצויים מעלי סרפד גרמו לעיכוב השיעתוק הקדם-דלקתי של פקטור
TN-kappa B Riehemann K et al (1999) FEBS Lett. 442(1):89. Obertreis B et al (1996) Arzneim. Forsch. 46(1):52 and 46(4):389.
כמו כן, מיצויים מעלי סרפד גרמו לעיכוב של ציקלואוקסיגנאז (Cox) וליפואוקסיגנאז (Lox), וכן גרמו לעיכוב של TNF והפרשת אינטרלויקין-1- בתא, המשופעלת ע"י ליפופוליסכרידים.
Obertreis B et al (1996) Arzneim. Forsch. 46(1):52 and 46(4):389.

 

חומעה

צמח חומעה מוכר בשל היותו עשיר בברזל וכן מסייע כאשר ישנן בעיות בספיגת הברזל בגוף.
מחקר טורקי (2001) מצא כי תמצית אתרית (Ether) של עלים וזרעים מהצמח, וכן תמצית אתנולית (Ethanol) של העלים, הציגו פעילות אנטי-מיקרוביאלית כנגד החיידקים Staphylococcus aureus ו- Bacillus subtilis.
J Agric Food Chem. 2001 Aug;49(8):4083-9


פורמולות טיפול זן מגיעות בתמצית צמחים. המינון המומלץ למבוגרים הוא 30 טיפות בחצי כוס מים על קיבה ריקה. זאת אומרת לפחות 20 דקות לפני הואכל, או לפחות שעה אחרי האוכל


מומלץ להרחיק כשעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים עד להשגת תוצאות טיפוליות. לפני הנטילה מומלץ להיוועץ עם מטפל מוסמך


מינון מומלץ: 30 טיפות ברבע כוס מים רגילים / מים  רותחים / תה. 1-3 פעמים ביום על קיבה ריקה, בין הארוחות (20 דקות לפני אוכל ויותר, או שעה אחרי האוכל ויותר). יש להרחיק שעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. במידה ונוטלים 2 פורמולות ומעלה: ניתן ליטול פורמולה אחת אחרי השנייה, כל אחת במנה ניפרדת. ואת הפורמולה השלישית ניתן ליטול 20-30 דקות אחרי. יש לשים לב: לחלק מהפורמולות קיימות קונטרה-אינדיקציות המופיעות באתר /או על גבי הקלף שמגיע עם הפורמולה. מומלץ לשלב יחד עם הצמחים תזונה נכונה, המופיעה בכל קלף שמצורף לתמצית. ולהקפיד על פעילות גופנית. הקפדה על שתיה מרובה: רצוי להקפיד על שתיית כוס מים נקיים בכל שעתיים 


משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות ולאחר מכן ניתן לקחת את התמציות גם לפי הצורך. צמחי המרפא מתאימים לטיפול לזמן ממושך ומסייעים לטיפול בשורש הבעיה הבריאותית. *לכל שאלות נוספות מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 

ילדים בגיל 1-6 יש לטפטף 10-20 טיפות ברבע כוס מים רותחים להמתין 20 דקות שיתקרר ולשתות
וזאת בגלל שתמצית הצמחים מכילה כמות קטנה של אלכוהול כחומר משמר

 

המוצרים מיוצרים בטינקטורה נוזלית, השווה בערכה לצריכה של פי 5 מהצמח הטרי. צורתה של

הטינקטורה מסייעת לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי.

כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל א.מ.ב מפעל הפועל בפיקוח משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י סיון א. בתאריך 14 May 2017 :

כותרת : המוצר עובד!
תגובה : בסוף הפורמולה הראשונה והנשירה המאסיבית שהייתה לי פסקה!! עכשיו ממשיכה לבקבוק השני בציפייה שהשיער גם יחזור.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י ערן א. בתאריך 16 Nov 2016 :

כותרת : טיפול ממש טוב!
תגובה : שלום טיפול זן אני בחור צעיר, בן 24 והייתה לי נשירת שיער מאסיבית. ממש פחדתי שאני הלך להקריח והגעתי אליכם. את הפורמולה היירזן לקחתי ביחד עם בי זן וזה ממש הרגיעה אותי והייתה נסיגה קלה בנשירה. אחרי פעם נוספת של שימוש הפעם בשילוב עם קלין זן זה עבד והפסיקה הנשירה. הסיבה היא שהיו לי בעיות נוספות שעליתי עליהם רק תוך כדי הטיפול. אז אני ממליץ בחום לכל מי שקורא את זה- תטפלו בעצמכם, נשירת שיער לא מתחילה סתם, תמיד יש איזו סיבה שאפשר לטפל בה. אז... בהצלחה1


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י ייעוץ מ. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : תגובה לנועה
תגובה : שלום רב לשאלתך, התמצית נותנת מענה למכלול הגורמים לנשירת השיער ומסייעת להגברת זרימת הדם לקרקפת וכן תורמת לצמיחת שיער מחודשת ניתן לחוש בשינוי תוך 3 שבועות של נטילת והתמצית והבקבוק מספיק לתקופה של חודש וחצי מהנסיון שלי, מגיעים אלינו לקוחות עם נשירת שיער במצב חריף והתמצית אכן מסייעת גם במקרים אלה לטיפול יעיל אופן הנטילה הוא 30 טיפות עם רבע כוס מים - פעמיים ביום בהצלחה רבה!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י נועה א. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : אופן השימוש
תגובה : יש לי נשירת שיער ממש קשה ואין סיבה ברורה. רציתי לדעת האם באמת תעזור לי התמצית כי כבר ניסיתי הכל והשיער שלי דליל ויוצא בכמויות והאם נוטלים את התמצית דרך הפה?


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אביגיל ח. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : נשירת שיער
תגובה : אני לוקחת את הצמחים כבר חודשיים והשיער פשוט נראה בריא! מודה לכם על העזרה והשירות המקצועיאביגיל


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י ייעוץ מקצועי י. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : תגובה לגל
תגובה : השימוש במוצר כולל נטילה של שלושים טיפות עם מעט מים בין פעם לפעמיים ביום לתקופה של בין חודש ועד שלושה חודשים. ניתן גם להוסיף עשר טיפות לבקבוק השמפו שלך. הטיפול הפנימי הוא החשוב ביותר מכיוון שנשירת שיער מעידה על חסרים של ויטמינים ומינרלים בגוף, בעיות בזרימת הדם אל הקרקפת וחולשה של מערכת העצבים. בהצלחה, צוות המרכז


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י גל י. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : אופן השימוש במוצר
תגובה : איך משתמשים במוצר הזה? מורחים אותו על הקרקפת? למי הוא מתאים?


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אבנר ל. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : נשירת שיער
תגובה : אני לקחתי את המוצר כמה חודשים ובאמת השיער שלי נהיה מלא וחזק ואני רוצה להמליץ עליו


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אביבית נ. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : מוצר שעובד !
תגובה : לקחתי את המוצר לנשירת שיער ותוך חודש הנשירה הפסיקה והשיער הרגיש יותר מלא


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י עירית ג. בתאריך 02 May 2016 :

כותרת : שיפור גדול!
תגובה : לאחר אשפוז ארוך החלה נשירת שיער, כנראה מהמתח בו הגוף היה. ביעוץ הסבירו לי את הקשר בין מתח לנשירת שיער ורכשתי את הפורמולה: hair zen בעקבות השימוש הנשירה כמעט פסקה לחלוטין! השיפור הגיע עם סיום הבקבוק. כדאי מאוד!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונהדירוג גולשים ותגובות

10 דירוג - 10 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה