ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Cranberry Zen 100ml - צמחי מרפא לטיפול בדלקת דרכי השתן

 
פורמולה מרוכזת ייחודית המכילה צמחים שהוכחו מחקרית כמסייעים לטיפול טבעי בדלקת בדרכי השתן, הנגרמת כתוצאה מפלישה של וירוסים, חיידקים ופטריות. הצמחים פועלים במישורים הבאים:
 

מפחית את הדלקת בשתן

מקל מיידית על הצריבה והכאב

ממריץ פעילות נגד וירוסים וחיידקים

תורם לחיטוי דרכי השתן

מגביר פעילות מערכת החיסון

מסייע לטיפול בדלקות שתן חוזרות

 

₪ 185
מערכת השתן היא אחת המערכות העדינות בגוף. מערכת זו אחראית על תפקודים מטבולים רבים וחשופה ביותר לזיהומים ודלקות. כאשר סביבת השתן אינה חומצית דיי, מתאפשרת פלישתם של וירוסים וחיידקים אל מערכת השתן
 
 
 

.צריבה בעת מתן שתן, צורך תכוף להטיל שתן, כאב בבטן ובגב תחתון, חום וחולשה.
 


חיידקי E-coli שמגיעים מהמעי או מהנרתיק, שימוש באנטיביוטיקה לעיתים קרובות, מתח נפשי, תזונה לקוייה הכוללת צריכה רבה של סוכר, חולשה של מערכת החיסון.

 

 

תמצית צמחים מרוכזת התורמת לטיפול בדלקת השתן בכמה מישורים: המרצה של פעילות מערכת החיסון, הגברת פעילות אנטימיקרוביאלית -הנוגדת חיידקים, וירוסים ופטריות. הגברת רמת החומציות של השתן, מניעת הדלקת, ושיקום הרקמות הריריות במערכת השתן. התמצית מסייעת לטיפול בדלקות כרוניות ואקוטיות בדרכי השתן ותורמת לשמירה על בריאות מערכת השתן.
 

 
אקסטרקט חמוציות
PH - תמצית מרוכזת מאד המגבירה את רמת החומציות בשלפוחית השתן
תורם למניעת הצמדות החיידקים לדופנות שלפוחית השתן ומעודד פעילות אנטי-דלקתית
 
ג'וניפר
מסייע למניעת זיהומים ודלקות בדרכי השתן
 
זנגביל
מעודד פעילות אנטי מיקרוביאלית, הנוגדת וירוסים וחיידקים
 
אונה דה גטו
מפחית דלקת וממריץ את מערכת ההגנה הטבעית

רוז היפ
עשיר בויטמין סי הממריץ את מערכת החיסון
 
זקן התירס
מסייע בטיהור דרכי השתן
 
זרעי סלרי
מגביר תהליך של ניקוי רעלים, במערכת השתן
 
ניתן לשלב עם טיפול אנטיביוטי 

חמוציות

במחקר שנערך בשנת 2010 (ניו ג׳רזי ארה״ב) השתתפו 32 אנשים ונמצא שהחומר הפעיל אשר מסייע לטיפול בדלקת השתן הוא הפרואנתוציאנידין שהוא פלבנואיד (נוגד חימצון חזק, מפחית דלקת ופועל נגד וירוסים חיידקים) אשר מסייע בשמירה על מערכת השתן. וכאשר צמח החמוציות מכיל לפחות 36 מ״ג של החומר הפעיל גדלה יכולת ההגנה בגוף מול הדבקות בחיידקי אי-קולי אל דפנות מערכת השתן וכך למנוע בה זיהומים.
BMC Infectious Diseases

מחקרים שנערכו הראו את יעילות הצמח במניעת זיהומים ודלקות בדרכי השתן.
Jepson RG. Mihaljevic L. Craig J. Cranberries for treating urinary tract infections. Cochrane Database Syst. Rev 93: CD001322, . 2004

נערך מחקר השוואתי על טיפול בעזרת מיץ חמוציות מול טיפול עם פרוביוטיקה באנשים הסובלים מזיהומים בדרכי השתן. קבוצת הביקורת קיבלה טיפול בפלצבו, המעקב נמשך 12 חודש. התוצאות היו משמעותיות מבחינה סטטיסטית: לא היה שום שיפור בקבוצת הפלצבו וכן בקבוצה שקיבלה פרוביוטיקה, ואילו בקבוצה שקיבלה מיץ חמוציות נצפתה ירידה בשיעור 20% בסיכון לזיהומים בדרכי השתן.
Kontiokari T. Sundqvist K. et al. Randomized trial of cranbberry ligonberry juice and Kactobacillus GG drink for the prevention of urinary tract infections in women. BMJ. 322: 1571, 2001

 

ג׳וניפר

פעילותו של הצמח כולל השפעה אנטי דלקתית, המעכבת את האנזים cyclooxygenase, משתן, מגביר סינון בגלומרולים, סופח גזים, מסייע לעיכול, אנטיספטי (מחטא), מרגיע כאבי בטן, ונוגד שגרון.
Barnes J. Anderson LA. Phllipson JD. Herbal Medicine, ed. London; Pharmaceutical Press, 2007. Leung AY. Foster S. eds. Encyclopedia of Common Natural Ingreients Used in Food, Drug and Cosmetics, 2nd ed. New York NY, John Wiley and Sons, Inc, 1996.

 

זנגביל

אותו ג'ינג'ר שאנחנו מכירים מהמטבח הוא גם צמח מרפא אנטי דלקתי הידוע ביכולות חיטוי. יכולות אלה יעילות במיוחד במקרי דלקות בדרכי השתן או דלקות פרקים. הג'ינג'ר, בעל תכונות של חימום, הזעה והמרצה, משמש גם כתכשיר יעיל למניעת בחילות והקאות בהריון, בנסיעה לאחר טיפול כימותרפי. מיצוי הצמח הוכח כמונע עוויתות כאב המלוות לדלקות.

 

פקעות ורדים

מרס 1999
פרי הורד כאנטי דלקתי בבדיקות שערכו חוקרים ב- Kolding Hospital הולדינג דנמרק גילו שתמצית פרי הורד מפחיתה כימוטקסיס בנויטרופילים ומונוציטים (תנועה של תאי דם לבנים לאיזור דלקתי) בדם היקפי באנשים בריאים בתנאי מבחנה. נטילה יום-יומית של הורד במשך 4 שבועות אצל אנשים בריאים ואצל חולי דלקת מפרקים ניוונית הפחיתה בכולם את נסיוב crp והפחיתה כימוטקסיס של נויטרופילים בדם ההקפי. הממצאים מראים כי לפרי הורד השפעה אנטי דלקתית והוא עשוי לעזור למצבים של שיגרון ניווני / אוסטאו ארטריטיס.
Journal Inflammopharmacology


אונקריה - אונה דה גטו

Oxindole Alkaloides הוא החומר הפעיל העיקרי שנמצא בעל השפעה מעוררת לתאים הלבנים במערכת החיסון Wagner, H. et al (1985) Planta Med. P. 419.

נראתה עלייה ביחסי לימפוציטים נויטרופילים בדם הפריפרי, לאחר שחוסנו בתרכיב המכיל פנאומוקוקים, במקביל לנטילת הצמח Lamm S et al (2001) Phytomedicine 8(4):267.

מקורות נוספים מדווחים כי ל- Quinovic acid Glycosides שהצמח מכיל נמצאה פעילות אנטי-ויראלית ונוגדת דלקת Aquino, R. et al (1991) J. Nat. prod. 54, 453. Aquino, R. et al (1989) J. Nat. prod. 52, 679.
בנוסף, המנגנון מוסבר גם על ידי פעילות נוגדת חמצון וכן גם על ידי אימונו-מודולציה באמצעות דיכוי ייצור של TNF-alpha Rizzi, R. et al (1993) J. Ethnopharmacol. 38, 63

  

זקן התירס

צמח זה מוכר לשימוש וידוע בשל תכונותיו כמשתן ומאלחש המיועד בעיקר לטיפול בזיהומים ואבנים בדרכי השתן. במחקר נמצא כי מספר סוגים של צמח זה הראו פעילות נוגדת חמצון ונוגדת סרטן משמעותית כנגד תאי קרצינומה של סרטן הערמונית ותאי סרטן השד, כאשר הזן Zhongdan נמצא כיעיל ביותר הודות לריכוז הרכיבים הפעילים שבו מסוג פנולים ופלבנואידים.
Tian J, Chen H, Chen S, Xing L, Wang Y, Wang J, Food Funct. 2013 Oct;4(10):1526-3

 

זרעי סלרי

איטליה (2007) נערך ניסוי בתנאי מעבדה אשר בדק את ההשפעה האנטי-דלקתית של תמצית מימית-אלכוהולית המופקת מעלי הצמח. התמצית הכילה 1.12% של המרכיב הפעיל. נבדקה השפעה של התמצית על תאים מאקרופאגים שנחשפו לחיידקים ולליפו-פולי-סכרידים הממריצים את פעילותם. נמצא כי כאשר התאים המאקרופאגים נחשפו לתמצית הצמח לפני המרצתם נבלמה באופן משמעותי ההפקה של NO - חומר המשמש בתגובות חיסוניות שונות, בין היתר כנגד חיידקים .כמו כן נבלם ביטויו של האנזים האחראי להפקתו בנוסף, הציגה התמצית פעילות אנטי-דלקתית בניסוי שנערך בעכברים Indometacin בעוצמה הנמוכה פי-7 מזו של (תרופה לא-סטרואידלית אנטי-דלקתית) iNOS פעילות זו קשורה ככל הנראה לירידה בביטוי האנזים
J Pharm Pharmacol. 2007 Jun;59(6):891-7

הודו (2002) מחקר בדק את ההשפעה של תמציות שונות מהצמח על חולדות שנחשפו ל- CCL4, חומר רעיל הפוגע בכבד. וכמו כן נמצא כי המיצויים של הצמח הראו פעילות של הגנה על הכבד (Hepatoprotective).
התמצית המתנולית (Methanol) הציגה את הפעילות החזקה ביותר. עוצמת הפעילות נמדדה באמצעות פרמטרים ביוכימיים שונים שנבדקו, כגון: SGOT, SGPT, Alkaline phosphatase, חלבון כללי ואלבומין.
J Ethnopharmacol. 2002 Mar;79(3):313-6


פורמולות טיפול זן מגיעות בתמצית צמחים. המינון המומלץ למבוגרים הוא 30 טיפות בחצי כוס מים על קיבה ריקה. זאת אומרת לפחות 20 דקות לפני הואכל, או לפחות שעה אחרי האוכל


מומלץ להרחיק כשעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים עד להשגת תוצאות טיפוליות. לפני הנטילה מומלץ להיוועץ עם מטפל מוסמך


מינון מומלץ: 30 טיפות ברבע כוס מים רגילים / מים  רותחים / תה. 1-3 פעמים ביום על קיבה ריקה, בין הארוחות (20 דקות לפני אוכל ויותר, או שעה אחרי האוכל ויותר). יש להרחיק שעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. במידה ונוטלים 2 פורמולות ומעלה: ניתן ליטול פורמולה אחת אחרי השנייה, כל אחת במנה ניפרדת. ואת הפורמולה השלישית ניתן ליטול 20-30 דקות אחרי. יש לשים לב: לחלק מהפורמולות קיימות קונטרה-אינדיקציות המופיעות באתר /או על גבי הקלף שמגיע עם הפורמולה. מומלץ לשלב יחד עם הצמחים תזונה נכונה, המופיעה בכל קלף שמצורף לתמצית. ולהקפיד על פעילות גופנית. הקפדה על שתיה מרובה: רצוי להקפיד על שתיית כוס מים נקיים בכל שעתיים 


משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות ולאחר מכן ניתן לקחת את התמציות גם לפי הצורך. צמחי המרפא מתאימים לטיפול לזמן ממושך ומסייעים לטיפול בשורש הבעיה הבריאותית. *לכל שאלות נוספות מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 

ילדים בגיל 1-6 יש לטפטף 10-20 טיפות ברבע כוס מים רותחים להמתין 20 דקות שיתקרר ולשתות
וזאת בגלל שתמצית הצמחים מכילה כמות קטנה של אלכוהול כחומר משמר

 

המוצרים מיוצרים בטינקטורה נוזלית, השווה בערכה לצריכה של פי 5 מהצמח הטרי. צורתה של

הטינקטורה מסייעת לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי.

כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל א.מ.ב מפעל הפועל בפיקוח משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י קארין ב. בתאריך 04 Dec 2016 :

כותרת : דם בשתן
תגובה : היו לי כאבי גב ובטן תחתונים, ודם בשתן. נבהלתי נורא. אני לא לוקחת אנטיביוטיקה אז ניסיתי טיפול צמחי וזה עבד! אחרי שבועיים התוצאות של בדיקות הדם היו מעולות! לקחתי את הקרנברי והקלין זן ביחד.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י סופי ע. בתאריך 01 Jun 2016 :

כותרת : דלקות כרוניות בשלפוחית השתן
תגובה : אחרי שנים של אנטיביוטיקה שרק מחריפה את המצב, התחלתי בטיפול הקרנברי זן, לקחתי בהתחלה שלוש פעמים ביום וכשנעלמו הכאבים המשכתי לקחת פעמיים ביום. היום אני כבר לוקחת פעם ביום כמניעה ומזה שנים שאני סוף סוף מרגיחשה טוב.. מאוד מומלץ לכל מי שסובלת מהבעיה. סופי עזר.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י שגית נ. בתאריך 01 Jun 2016 :

כותרת : מומלץ בחום, מאוד עזר לילדתי
תגובה : בתי בת שנה וחצי וסבלה מדלקות חוזרות בדרכי השתן עד כדי אשפוזים! כבר ממש התייאשתי ועייפתי מהטיפול הקונבנציונאלי. השתמשתי בבקבוק אחד והדלקת שהייתה עברה וכעת היא מרגישה הרבה יותר טוב - הפורמולה מצויינת, מרגישים שהיא עובדת ויש תוצאות!!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י לאה פ. בתאריך 01 Jun 2016 :

כותרת : חיזוק מערכת השתן
תגובה : קניתי את הפורמולה משום שסבלתי מתכיפות במתן שתן והרגשתי שאני צריכה לחזק את מערכת השתן - אני משתמשת כבר 3 חודשים ומרגישה שזה עוזר לי מאוד והתכיפות במתן השתן-ירדה, תודה רבהלקוחה מרוצה


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י חנה ת. בתאריך 01 Jun 2016 :

כותרת : מוצר טבעי לדלקות בשלפוחית השתן
תגובה : שלום, שמי חנה ובשנים האחרונות לקחתי הרבה פעמים אנטיביוטיקה ועדיין הדלקת בשתן תמיד הייתה חוזרת עד שמצאתי את המוצר הזה שבאמת עובד טוב אני ממליצה על הקרנברי זן מאד


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אסתר י. בתאריך 01 Jun 2016 :

כותרת : פורמולה מוצלחת
תגובה : רציתי לציין שניסיתי הרבה מוצרים וזה באמת עובד יפה לדלקת בשתן רק בריאות!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונהדירוג גולשים ותגובות

6 דירוג - 6 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה