ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Diabetico Zen 100ml - צמחי מרפא לאיזון רמות הסוכר בדם


פורמולה מרוכזת וייחודית הכוללת צמחים שהוכחו מחקרית כמסייעים לאיזון רמות הסוכר בדם, ופועלים במישורים הבאים:
 

תורם לאיזון רמת הסוכר בדם

משפר את תפקודי הלבלב

מעודד ייצור אינסולין בלבלב

מסייע לעיכול סוכרים ופחמימות

עוזר לשמירה על בריאות כלי הדם

מפחית מתח נפשי הגורם לעלייה

    ברמת הסוכר בדם         ₪ 185Diabetico Zen

פורמולת צמחים מרוכזת המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם התורמת לשיפור תפקודי הלבלב ולייצור האינסולין.
סוכרת מסוג 2: קשורה בפעילות פזיולוגית לקוייה של ספיגת הסוכר אל תאי הגוף, ומתאפיינת גם היא ברמות סוכר גבוהות בדם.רמות גבוהות של סוכר בדם, הטלת שתן תכופה, צימאון עז, תיאבון מופרז, עייפות רבה.צמחי המרפא עוזרים להפחתת רמות הסוכר בדם בדרך טבעית ווביעילות רבה, הצמחים מסייעים לחיזוק ושיפור תפקודי מערכות הגוף, ומעודדים תהליך של ניקוי הגוף מרעלים. צמחי מרפא עשירים בנוגדי חימצון טבעיים התורמים להגנה על כלי הדם ורקמות הגוף.
הפורמולה עוזרת להורדת רמות הסוכר בדם, ומסייעת לשמירה על רמות סוכר מאוזנות בדם.
  


ג'ימנמה
צמח עיקרי המסייע לאיזון רמות הסוכר ותורם לשיפור תפקוד הלבלב
מעודד את התחדשות תאי בטא בלבלב וכך יכול לגרום לייצור אינסולין

עלי זית
תורם לאיזון רמות הסוכר בדם ותורם לבריאות מערכת הלב וכלי הדם
מעודד תהליך של טיהור הגוף מרעלים, ומגביר את תנגודת הגוף מול וירוסים וחיידקים

מומורדיקה - מלון מר
צמח המיועד לאיזון הסוכר בדם, המעודד ייצור אינסולין
מגביר את פעילות הכבד ותורם לשיפור תהליך העיכול

ריישי
תורם לשיפור פעילות מערכת החיסון ומגביר את תנגודת הגוף למחלות
ולמצבי סטרס. עשיר בנוגדי חימצון טבעיים

שעונית
מפחית מצבי מתח ומסייע לחיזוק מערכת העצבים
 
 ניתן להשיג גם בכמוסות

ג׳ימנמה

צמח הג׳ימנמה נחקר כבר כעשרות שנים בשל תרומתו להורדת רמות הסוכר בדם. ניסוי שנערך וכלל מתן של צמח ג׳ימנמה לחולדות סוכרתיות, נמצאה לאחר 28 יום ירידה ברמות הגלוקוז בדם לאחר הארוחה וכן נמצאה סבילות מוגברת לגלוקוז.
Okabayashi, Y. et al (1990) Diabetes Res. Clin. Pract., 9, 143

במחקר עם סוכרתיים שאינם תלויי אינסולין, ומצא כי מתן של תמצית ג׳ימנמה הביא לירידה בצריכה של תרופות היפוגליקמיות מקובלות. במחקר זה נראתה עלייה ברמות האינסולין בדם, בצום ולאחר האוכל, בהשוואה לקבוצת ביקורת אשר קיבלה רק תרופות היפוגליקמיות סטנדרטיות ללא מתן של ג׳ימנמה.
Shanmugasundarma, E.R. et al. (1990). J. Ethnopharmacol. 30 281 & 295

במחקר כפול סמיות נמצא שהחומר הפעיל Gymnemic Acid המופק מעלי ג׳ימנמה, מעכב באופן משמעותי את חוש הטעם המתוק, מוריד כמיהה למתוק וכן גם מפחית באופן משמעותי את התיאבון.
Brala, P.M., Hagen, R.L. (1983) Physiology and Behaviour 30, 1

במחקר נמצא כי תמצית מעלי הצמח ג׳ימנמה איזנה את רמות הגלוקוז בדם למצבן הנורמלי של חולדות סוכרתיות, לאחר 20 יום של שתיית התמצית. בנוסף נמצאה עלייה ברמות האינסולין ורגנרציה (התחדשות) של תאי הלבלב.
Baskaran, K. et al (1990) J. Ethnopharmacol., 30, 265

 

עלי זית

מחקרים רבים בבעלי חיים הראו כי לתמצית המופקת מעלי זית השפעה היפוגליקמית (המורידה רמות סוכר בדם). פעילותה כולל סיוע בשחרור האינסולין וכן עידוד של קליטת הגלוקוז בתאים.
Gonzalez M, Zarzuelo A, Gamez MJ, Utrilla MP, Jimenez J, Osuna I. Hypoglycemic activity of olive leaf. Planta Med 1992;58:513-5

מחקר עדכני הראה כי לעלי הזית תכונות נוגדות חמצון אשר סייעו בשיקום תאי אנדותל של כלי דם, ובכך סייעו גם בהפחתת רמות דלקת וגם בהפחתת לחץ הדם.
Parzonko A, Czerwińska ME, Kiss AK, Naruszewicz M, Phytomedicine. 2013 Sep 15;20(12):1088-94

מחקרים בבעלי חיים הראו כי לחומצות השומניות הלא-רוויות שבשמן הזית תכונות נוגדות דלקת, מפחיתות רמות כולסטרול וכן מפחיתות שכיחות סרטן המעי הגס בחולדות.
Bartoli R et al (2000) Gut 46:191


מומורדיקה - מלון מר

ישנם מחקרים רבים המראים את פעילותו ההיפוגליקמית (מורידת סוכר) של הצמח.
http://www.rain-tree.com/bitmelon.htm#.WAacQBK7iko

נטילת תמצית הצמח במינון של 200 מ"ג פעמיים ביום במשך 7 ימים, בתוספת תרופות המיועדות להורדת סוכר במינון מופחת של 50%, גרמה לאפקט סינרגי שהתבטא בהשפעה היפוגליקמית גבוהה יותר מאשר נטילת התרופות לבדן במינון המלא והרגיל שלהן.
המחקר נערך ב-15 חולי סוכרת סוג 2.
Handa G, et al. Hypoglycemic principle of Momordica charantia seeds. Indian J Nat Prod . 1990;6:16-19

נמצאה פעילות היפוגליקמית לאחר שתיית סירופ של הצמח מלון מר, בקרב 86% מתוך 100 חולי סוכרת סוג 2 בדרגה בינונית שנבדקו. אצל 5% נוספים הודגמה הפחתה ברמות הגלוקוז בצום.
Ahmad N et al. Bangladesh Med Res Counc Bull. 1999 Apr;25(1):11-3

במחקר שנערך בחולדות סוכרתיות עם ערכים גבוהים של כולסטרול וטריגליצרידים ירדו רמות השומנים בדם לרמתם התקינה לאחר 10 שבועות של שימוש בצמח.
Ahmed, I., et al. “Hypotriglyceridemic and hypocholesterolemic effects of anti-diabetic Momordica charantia (Karela) fruit extract in streptozotocin-induced diabetic rats.” Diabetes Res. Clin. Pract. 2001; 51(3):155–61
http://www.rain-tree.com/bitmelon.htm#.WAacQBK7iko

 

פטרית ריישי
תמצית פוליסכרידית של ריישי שיפרה את התגובה החיסונית בחולי סרטן בדרגה מתקדמת, אשר קיבלו מינון של 1800 מ"ג תמצית 3 פעמים ביום למשך 12 שבועות. בניסוי זה נמצאה עלייה ברמות הפלזמה של אינטרלוקין (IL-2 ) ואינטרפרון והגברה משמעותית של פעילות תאי Natural killer Immunol Invest.
2003 Aug;32(3):201-15

ניסוי קליני שנערך בניו זילנד (2005) בדק את ההשפעה של תמצית של הצמח המכילה בעיקר פוליסכרידים על 132 בני אדם הסובלים מחולשת עצבים – נויראסתניה (neurasthenia). התמצית או פלסבו ניתנו באופן אוראלי במינון של 1800 מ"ג, 3 פעמים ביום למשך 8 שבועות. התמצית נמצא עדיפה על פני פלסבו בכל הקשור להפחתת הסימפטומים של נויראסתניה
J Med Food. 2005 Spring;8(1):53-8

מחקר שנערך בניו-זילנד, בחן את השפעת תמצית פוליסכרידים של פטריית הריישי על מערכת החיסון של חולי סרטן בשלב מתקדם. במחקר השתתפו חולי סרטן, מסוגים שונים, בשלבים מתקדמים. הנחקרים קיבלו 1800 מג' ליום במשך 12 שבועות. כל הנחקרים עברו בדיקות דם לניטור רמות מדדים שונים של מערכת החיסון cytokines, T-cell , NK) ) בתחילת המחקר ובסיום המחקר.לאחר 12 שבועות נצפתה עליה ברמות אינטרלוקנים ואינטרפרונים וירידה ברמות מדדים המעודדים גדילה של גידולים כגון: 1IL- ו-necrosis factor (TNF-a). (2)

מחקר שנערך במרכז לרפואה פנימית בבי"ח אוניברסיטאי בסין, בחן את השפעת פטריית הריישי על תשישות בקרב חולות סרטן שד בעת טיפולים כימותרפיים. במחקר השתתפו 48 נחקרות שחולקו לקבוצת ביקורת וקבוצת מחקר. קבוצת הביקורת קיבלה 300 מג' של אבקת ראישי במשך 4 שבועות בעוד שקבוצת הביקורת קיבלה פלסבו. הנחקרות ענו על שאלונים בתחילת המחקר ובסיומו, כמו כן נבדקו מדדי מערכת החיסון, תפקודי כבד, תפקודי כליות. בשאלוני סיום המחקר נצפתה עליה ברמות האנרגיה והויטאליות בקבוצת המחקר לעומת קבוצת הביקורת, קבוצת הביקורת דיווחה על פחות חרדות, דיכאונות ושיפור כללי באיכות החיים. כמו כן לא נצפתה עליה ברמות אנזימי הכבד או מדדי הכליה כתוצאה משילוב ראישי עם כימותרפיה דבר המעיד על בטיחות בשימוש.

 

שעונית - פסיפלורה

איראן (2001) ניסוי קליני בדק את ההשפעה של תמצית מהצמח על 36 משתתפים שאובחנו כסובלים מחרדה. המשתתפים חולקו לשתי קבוצות באופן אקראי, האחת קיבלה 45 טיפות של התמצית ליום ובנוסף טבליית פלסבו, ואילו הקבוצה השנייה קיבלה טיפות של פלסבו בנוסף לטבלייה של Oxa, תרופה קונבנציונלית לטיפול בחרדה. הניסוי נערך 4 שבועות. התוצאות הראו כי לא היה הבדל משמעותי בין שתי הקבוצות וכי שני הטיפולים היו יעילים לטיפול בחרדה. התרופה הקונבנציונלית גרמה לתגובה מהירה יותר אך הובילה להפרעות בכושר העבודה של המטופלים. החוקרים הסיקו כי כיוון ששני הטיפולים השיגו תוצאה דומה לאחר 4 שבועות, העובדה שתמצית הצמח לא גרמה להפרעות בכושר העבודה מהווה יתרון.
Akhondzadeh S et al., J Clin Pharm Ther. 2001 Oct;26(5):363-7


פורמולות טיפול זן מגיעות בתמצית צמחים. המינון המומלץ למבוגרים הוא 30 טיפות בחצי כוס מים על קיבה ריקה. זאת אומרת לפחות 20 דקות לפני הואכל, או לפחות שעה אחרי האוכל


מומלץ להרחיק כשעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים עד להשגת תוצאות טיפוליות. לפני הנטילה מומלץ להיוועץ עם מטפל מוסמך


מינון מומלץ: 30 טיפות ברבע כוס מים רגילים / מים  רותחים / תה. 1-3 פעמים ביום על קיבה ריקה, בין הארוחות (20 דקות לפני אוכל ויותר, או שעה אחרי האוכל ויותר). יש להרחיק שעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. במידה ונוטלים 2 פורמולות ומעלה: ניתן ליטול פורמולה אחת אחרי השנייה, כל אחת במנה ניפרדת. ואת הפורמולה השלישית ניתן ליטול 20-30 דקות אחרי. יש לשים לב: לחלק מהפורמולות קיימות קונטרה-אינדיקציות המופיעות באתר /או על גבי הקלף שמגיע עם הפורמולה. מומלץ לשלב יחד עם הצמחים תזונה נכונה, המופיעה בכל קלף שמצורף לתמצית. ולהקפיד על פעילות גופנית. הקפדה על שתיה מרובה: רצוי להקפיד על שתיית כוס מים נקיים בכל שעתיים 


משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות ולאחר מכן ניתן לקחת את התמציות גם לפי הצורך. צמחי המרפא מתאימים לטיפול לזמן ממושך ומסייעים לטיפול בשורש הבעיה הבריאותית. *לכל שאלות נוספות מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 

ילדים בגיל 1-6 יש לטפטף 10-20 טיפות ברבע כוס מים רותחים להמתין 20 דקות שיתקרר ולשתות
וזאת בגלל שתמצית הצמחים מכילה כמות קטנה של אלכוהול כחומר משמר

 

המוצרים מיוצרים בטינקטורה נוזלית, השווה בערכה לצריכה של פי 5 מהצמח הטרי. צורתה של

הטינקטורה מסייעת לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי.

כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל א.מ.ב מפעל הפועל בפיקוח משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י ריקי א. בתאריך 31 May 2016 :

כותרת : מצויין!
תגובה : אני משתמשת בדיאבטיקו זן להורדת סוכר כבר חודשיים ורמות הסוכר לי ירדו פלאים! מ-130 ל-100. מוצר מצויין ואיכותי שעושה את העבודה. מומלץ בחום


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י ייעוץ י. בתאריך 31 May 2016 :

כותרת : תגובה ליפה
תגובה : שלום רב יפה, לשאלתך הפורולה Diabetico Zen מסייעת להורדת הסוכר בסוכרת מבוגרים ומהווה תמיכה לסוכרת נעורים. שילוב הצמחים כוללים את הצמח גימנמה התורם להחדשות תאי הלבלב. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו לקבלת ייעוץ


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י יפה ז. בתאריך 31 May 2016 :

כותרת : שאלה
תגובה : האם דיאבטיקו זן עוזר לחולי סכרת נעורים שתלויים באינסולין והלבלב שלהם לא עובד?


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אולגה ב. בתאריך 31 May 2016 :

כותרת : הסוכר נשאר נמוך
תגובה : כבר 3 חודשים אני שותה את הנוזל והסוכר נשאר במצב טוב


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י יעל ש. :

תוכן התגובה עובר בדיקת מערכת ויפורסם בהקדםדירוג גולשים ותגובות

5 דירוג - 4 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה