ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Sinus Zen 100ml - צמחי מרפא המסייעים לטיפול בסינוסיטיס


פורמולת צמחים מרוכזת הכוללת צמחים שוכחו מחקרית
כמסייעים לטיפול בסינוסיטיס, מפחיתים נזלת אלרגית, תורמים
להקלה מיידית בתסמינים, ופועלים במישורים הבאים:

 

מסייע לניקוז הנוזלים בסינוסים     

אנטיבקטריאלי המפחית זיהום

תורם למניעת נזלת אלרגית    

ממריץ את פעילות מערכת החיסון    

מפחית כאב ותורם להרגעת הלחץ
   באיזור הראש והפנים    
    
 

₪ 185


 

  
 פורמולת צמחים ייחודית הכוללת צמחי מרפא שהוכחו מחקרית כמסייעים לטיפול בסינוסיטיס, הנגרם מהתקררות או אלרגיה

 
 
לחץ וכאב באיזור הלחיים והעיניים, אף סתום, הפרשה סמיכה מהאף, כאבי ראש ושיניים, ירידה בחוש הריח, עייפות מוגברת ,עלייה בחום הגוף.
 
  
 
צמחי המרפא תורמים לטיפול בסינוסיטיס (דלקת הגתות) בכמה מישורים: ממריצים פעילות אנטיבקטריאלית הנלחמת בזיהום מפחיתים דלקת ומסייעים לשיכוך הכאב.

 
 
אופרזייה
מפחית תגובה אלרגית, ותורם למניעת דלקת בסינוסים ובעיניים

סטלריה
מסייע לריכוך וניקוז הנוזלים בסינוסים, מפחית את הדלקת

טימוס וולגריס
ממריץ פעילות אנטי בקטריאלית, ותורם לחיטוי מערכת הנשימה

מרווה רפואית
מסייע לספיחת הדלקת, ומפחית את ייצור הליחה

אכיניציאה
אנטי חיידקי ואנטי ויראלי, המפחית את הזיהום בסינוסים


פורמולות טיפול זן מגיעות בתמצית צמחים. המינון המומלץ למבוגרים הוא 30 טיפות בחצי כוס מים על קיבה ריקה. זאת אומרת לפחות 20 דקות לפני הואכל, או לפחות שעה אחרי האוכל


מומלץ להרחיק כשעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים עד להשגת תוצאות טיפוליות. לפני הנטילה מומלץ להיוועץ עם מטפל מוסמך


מינון מומלץ: 30 טיפות ברבע כוס מים רגילים / מים  רותחים / תה. 1-3 פעמים ביום על קיבה ריקה, בין הארוחות (20 דקות לפני אוכל ויותר, או שעה אחרי האוכל ויותר). יש להרחיק שעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. במידה ונוטלים 2 פורמולות ומעלה: ניתן ליטול פורמולה אחת אחרי השנייה, כל אחת במנה ניפרדת. ואת הפורמולה השלישית ניתן ליטול 20-30 דקות אחרי. יש לשים לב: לחלק מהפורמולות קיימות קונטרה-אינדיקציות המופיעות באתר /או על גבי הקלף שמגיע עם הפורמולה. מומלץ לשלב יחד עם הצמחים תזונה נכונה, המופיעה בכל קלף שמצורף לתמצית. ולהקפיד על פעילות גופנית. הקפדה על שתיה מרובה: רצוי להקפיד על שתיית כוס מים נקיים בכל שעתיים 


משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות ולאחר מכן ניתן לקחת את התמציות גם לפי הצורך. צמחי המרפא מתאימים לטיפול לזמן ממושך ומסייעים לטיפול בשורש הבעיה הבריאותית. *לכל שאלות נוספות מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 

ילדים בגיל 1-6 יש לטפטף 10-20 טיפות ברבע כוס מים רותחים להמתין 20 דקות שיתקרר ולשתות
וזאת בגלל שתמצית הצמחים מכילה כמות קטנה של אלכוהול כחומר משמר

 

המוצרים מיוצרים בטינקטורה נוזלית, השווה בערכה לצריכה של פי 5 מהצמח הטרי. צורתה של

הטינקטורה מסייעת לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי.

כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל א.מ.ב מפעל הפועל בפיקוח משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
אופרזייה

קיימים מספר מחקרים שבחנו את הפעילות הפרמקולוגית של אחד המרכיבים הפעילים של הצמח, Aucubin: מחקר ספרדי (1994) מצא כי Aucubin הציג פעילות אנטי-דלקתית בעכברים בשימוש אוראלי במינון 100 מ"ג/ק"ג. בשימוש חיצוני מרכיב זה הציג פעילות אנטי-דלקתית במודל של דלקת אוזניים בעכברים.

Planta Med. 1994 Jun;60(3):232-4

 

סטלרייה

הצמח המוקר בספרות המקצועית וברפואה עממית בשל יכולתו לסייע לרמטיזם ולכאב-פרקים, לדלקת ריאות ולדלקת במערכת העיכול, לפגעים בכבד ולאסטמה, לדלקת בעור ולפצעים שהזדהמו.

 

טימין

לשמן הנדיף, לתימול ולקרווקרול במינון מתאים השפעה נוגדת עווית על השריר החלק של קנה הנשימה.

Van Den Broucke CO. Lemli JA. Planta Med 1981; 41: 129-135

Reiter M., Brandt W. Arzneim Forsch 1985; 35 (1A): 408-414

מרכיבי השמן של הצמח נמצאו יעילים נגד 7 זנים תקניים של חיידקים גראם חיוביים וגראם שליליים.

Agnihotri S., Vaidya AD. Indian J Exp Biol 1996; 34 (7): 712-715

פעילות נוגדת חיידקים משמעותית של תימול וקרווקרול נצפתה בזיהומי מערכת הנשימה העליונה.

Didrry N., Dubreuil L., Pinkas M. Pharmazie 1993; 48 (4): 301-304
 

מרווה רפואית

המרווה היא צמח מרפא עתיק ושכיח, המרווה משמשת לריפוי, וכמובן גם כצמח תבלין, ולחליטות תה. השימוש הוא בעלים, שטעמם ארומטי- מריר. המרווה מוכרת ברפואה העממית כמרפאת כל שתייה של חליטת עלי מרווה מסייעת לטיפול במחלות של דרכי העיכול וכאבי בטן עוויתיים, ותורמת להורדת חום, הפחתת לחץ הדם ולהקלה במחלות שלי כלי הנשימה כמו גם במחלות חורף שונות. הצמח מחטא ונוגד דלקת, ומשמש לטיפול בדלקות גרון, פצעים בחלל הפה ודלקת חניכיים. משולב בטיפול בהזעת יתר, וכן בגלי חום של גיל המעבר. טוב לטיפול בנפיחות וגזים, וכאבי בטן, להסדרת וסת, ואף זירוז לידה. המרווה אינה מתאימה לשימוש בהריון ובהנקה, משום שעשוייה להפחית את יצור חלב.

איטליה (1998) ניסוי קליני בחן את ההשפעה של תערובת צמחית שהכילה תמציות מעלי הצמחים מרווה רפואית ו- אספסת בטיפול בגלי חום בקרב 30 נשים בגיל המעבר. התוצאות הראו כי גלי החום והזעות הלילה נעלמו כליל בקרב 20 נשים (66.7%), בארבעה מקרים חל שיפור משמעותי ובשישה מקרים חלה ירידה בסימפטומים. לא נרשמו תופעות לוואי במהלך הטיפול.
Minerva Ginecol. 1998 May;50(5):207-11

במקר שנערך במעבדה בדק את השפעה של מרוה רפואית על מצב הרוח ועל חרדות.
נבדקו 30 מתנדבים בריאים, גיל ממוצע 24 שנים. הם קבלו 300 ו- 600 מ"ג של מיצוי יבש מעלי מרוה ליום. אחרי שעה אחת וארבע שעות הם עברו סדרה של בדיקות, שמסייעות לגלות שינויים במצב של חרדה ובמצב הרוח. בנוסף נבדקו המיצויים in vitro, להשפעתם על acetylcholine esterase(2).
הבדיקות in vitro הראו עיכוב של אצטילכולין אסטראז ושל butyrcholin esterase. העיכוב של בוטירכולין אסטראז היה משמעותי וספציפי יותר משל אצטיל כולין אסטראז. בוטיכולין אסטראז מצוי בפלסמה ובכבד. העיכוב שלו פחות משמעותי מזה של אצטילכולין אסתראז המצוי בתאי העצב ובכדוריות דם אדומות. החוקרים מציינים שיתכן שיש למיצויים מהמרוה פעילות נוספת שעוד לא התגלתה.
תוצאות: שני המיצויים גרמו לשיפור ניכר במצב הרוח. המינון הנמוך (300 מ"ג) הפחית חרדה, והמינון הגבוה (600 מ"ג) הגביר שלווה ושביעות רצון. המיצוי הנמוך היה פחות יעיל.
החוקרים הסיקו שמנה חד-פעמית של 600 מ"ג של מיצוי יבש של מרוה, משפר את מצב הרוח ואת הכושר הקוגנטיבי אצל צעירים בריאים.
Tildesley NTJ., Kennedy DO et al. Salvia lavandulaefolis (Spanish sage) enhances memory in healthy young volunteers. Pharmacol Biochem Behav. 2003, 75: 669-674 Kennedy DO. Haskell PS. et al. Effects of cholinesterase inhibiting sage (Salvia officinalis) on mood, anxiety and performance on a psychological stressor battery. Neuropsychopharmacol. 2006,31: 845-852.

המרווה מכילה מספר חומצות אורגניות, ביניהן: חומצה ursolic , חומצהCaffeic , חומצה ferulic , חומצה oleanolic וחומצה רוזמרינית. רכיבים אלו מעניקים למרווה את תכונותיה האנטי-דלקתיות המתבטאות בהפחתת תגובה דלקתית.
Effects of Salvia officinalis L. extract on experimental acute inflammation”,Oniga I, in Rev Med Chir Soc Med Nat Iasi. 2007 Jan-Mar; 111(1):290-4  
 

אכינצאה

צמח האכינצאה נחקר רבות במחקרים קלינים מקצועיים וכן ממשיך להיחקר בשל יכולתיו הרבות להמרצת פעילות מערכת החיסונית בגוף ותרומתו לגוף במחלות הקשורות כתוצאה מפלישתם של וירוסים וחיידקים הגורמים לדלקות ומחלות במערכת הנשימה.

גרמניה (2000) סקירה של 16 ניסויים קליניים שהתבצעו עם תמציות שונות של אכינצאה עד לשנת 1998. 8 מהניסויים בדקו את היעילות של הצמח במניעת מחלות ו-8 ניסויים בדקו את ההשפעה על זיהומים אקוטיים בערכת הנשימה העליונה. סך כל המטופלים בניסויים השונים היה 3396 בני אדם. מהסקירה עולה כי במרבית הניסויים הוצגו תוצאות חיוביות לתמציות מהצמח. החוקרים הסיקו כי תמציות מסוימות של הצמח עשויות להיות יעילות יותר מפלסבו.
Cochrane Database Syst Rev. 2000;(2):CD000530

קנדה (2004) ניסוי קליני אקראי, כפול סמיות ומבוקר בפלסבו שנערך בדק את ההשפעה של מוצר מסחרי המבוסס על תמצית סטנדרטית של Echinacea purpurea על תסמיני קירור והצטננות. הסטנדרט נערך על Alkamides, Cochoric acid ופוליסכרידים בריכוז 0.25, 2.5 ו-25 מ"ג בהתאמה. המחקר נערך בהשתתפות 282 בני אדם בגילאי 18-65, שסבלו לפחות פעמיים מתסמיני צינון והתקררות במהלך השנה האחרונה שלפני הניסוי. המתנדבים חולקו לשתי קבוצות, כאשר קבוצת הביקורת קיבלה פלסבו. הם נתבקשו להתחיל להשתמש בצמח/פלסבו מיד עם הופעה של הסימפטום הראשון של התקררות, 10 מנות ביום הראשון ו-4 מנות בכל אחד משבעת הימים הבאים. מבין 282 המתנדבים, 128 לקו בהצטננות והשתתפו בניסוי (59 בקבוצת המחקר, 69 בקבוצת הביקורת). הם נתבקשו להגדיר את חומרת הסימפטומים שלהם בסולם של 0-9, בנוסף הם נבדקו על ידי אחות ביום השלישי והשמיני למחלה. התוצאות הראו כי בקבוצת המחקר חומרת הסמפטומים הייתה נמוכה בשיעור של 23.1% מאשר בקבוצת הביקורת. תופעות לוואי מעטות וזניחות נרשמו בשתי הקבוצות. החוקרים הסיקו כי טיפול מוקדם בתמציות סטנדרטיות של אכינצאה יכול להפחית את חומרת הסימפטומים במטופלים בעלי נטייה טבעית לזיהומים במערכת הנשימה העליונה.
J Clin Pharm Ther. 2004 Feb;29(1):75-83.

 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י טלי ב. בתאריך 03 Dec 2016 :

כותרת : מוצר מעולה
תגובה : עובד מעולה לסינוסיטיס! אחרי שגם האנטיביוטיקה לא עזרה והסינוסיטיס מפיע כל שנה, מצאתי את המוצר המדהים הזה! ממליצה בחום!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י רוז ד. בתאריך 31 May 2016 :

כותרת : ליחה ונזלת ללא פתרון
תגובה : המוצר שלכם עזר לי להיפטר מנזלת וגודש באף שלא הניחו לי, וניסיתי כבר כל כך הרבה תרופות אבל נשארתי באותו מצב! מוצר מצוין


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י עינת ש. בתאריך 31 May 2016 :

כותרת : תודה
תגובה : כמוצא אחרון וברב ייאוש הזמנתי בראשון בלילה את הסינוס זן. למחרת קיבלתי אותו ומייד חשתי בהטבה. הנזלת הכרונית נעלמה כלא היתה והסנוסיטיס התפוגג ללא צורך באנטיביוטיקה. זה חורף שני שאני מפתחת סינסיטיס כרוני והתמצית שלכם פשוט העלימה את הבעיה לגמרי. רב תודות!!!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונהדירוג גולשים ותגובות

3 דירוג - 3 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה