ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Ecool Zen 100ml - צמחי מרפא המסייעים לבעיות עיכול


פורמולת צמחים מרוכזת הכוללת צמחי מרפא שהוכחו מחקרית כמסייעים לטיפול במגוון בעיות עיכול. ותורמים להקלה מיידית בתסמינים הבאים: 
 
      תורם לפעילות מעיים תקינה
      מפחית נפיחות וסופח גזים
      מאזן את רמת החומציות בקיבה
      מסייע להפחתת דלקת במעיים
      מעודד התחדשות הרקמות
      מפחית כאבי בטן עוויתיים
 

₪ 175


Ecool Zen  

 

תהליך העיכול מורכב משני שלבים, פירוק מכני וכימי של המזון וכן ספיגתם של אבות המזון אל הדם והתאים

 תהליכי עיכול לקויים עלולים להוביל להצטברות של מיקרואורגניזמים: חיידקים, וירוסים וטפילים במערכת העיכול ולגרום לבעיות בריאותיות שונות ולהצטברות רעלנים בגוף

 

מצבי מתח וסטרס עלולים להיות גורם עיקרי לפגיעה בתהליכי העיכול, ועשויים להוביל לחסרים של ויטמינים ומינרלים הנחוצים לתפקודי הגוף

 

התסמינים הם: עצירות, שלשול, הצטברות גזים, אולקוס, דלקת במעיים ובקיבה, גסטריטיס, צרבת, בחילות, IBS, כאבים ונפיחות של הבטן.כיצד פועלים הצמחים לשיפור תפקודי העיכול ?


פעילות צמחי המרפא עובדת בכמה מישורים: ספיחת גזים במערכת העיכול, הפחתת דלקת, חיטוי דרכי העיכול, הרגעת עוויתות והתכווציות, הפחתת עודף חומציות בקיבה, ועידוד התחדשות הריריות בדרכי העיכול.

צמחי מרפא מסייעים למגוון בעיות עיכול כרוניות ואקוטיות. תורמים להפחתת כאבי בטן ונפיחות, שלשולים, עצירות, דלקת במעי, גסטריטיס, צרבות ובחילות. פעילות הצמחים מגובה במחקרים רבים. מכיל תמציות צמחים בלבד. פועל בעדינות וביעילות רבה.אילו צמחים כוללת הפורמולה ?
 

ליקוריץ - שוש קירח
 מעודד התחדשות הריריות במעיים, מגן על דפנות הקיבה ופועל להפחתת דלקת במערכת העיכול


אניס

תורם לאיזון פעילות העיכול ומפחית נפיחות וגזים

 

מליסה רפואית

מרגיע כללי של מערכת העצבים ונוגד התכווציות במעיים


שן הארי

משפר תהליכי עיכול ומסייע בפינוי הפסולת ממערכת העיכול


מנטה
מסייע למקרים של כאבי בטן עוויתיים המלווים בשלשול / עצירות- כרוני / אקוטי


מרווה רפואית
מעודד פעילות הנוגדת וירוסים וחיידקים במערכת העיכול


  

ליקוריץ

עם השנים והתקדמות המחקר זכה שורש הליקוריץ לפרסום רב והוכיח כי ראוי למוניטין המצוין שצבר עוד מימי קדם. צמח הליקוריץ הוא אחד הצמחים הבולטים ברפואה הסינית, המשתמשת בו לטיפול במגוון מצבים בריאותיים המערבים את מערכת החיסון ומערכת העיכול.

הליקוריץ ידוע בשימושו לתמיכה בתפקודי בלוטת האדרנל בהקשר של מתחים רגשיים ועייפות כרונית.
Alternative Medicine Review. 10(3): 230-237. 20051 Mol Cell Endocrinol. 2011 Apr 10;336(1-2):102-9

מחקרים שנערכו ברכיביו הפעילים מצביעים על יכולת מוכחת לסייע בחידוש רירית מערכת העיכול ובזירוז ריפוייה בהקשר לכיבים ומחלות דלקתיות של הקיבה והמעיים.
Phytother Res. 2000 Dec;14(8):581-91
Pakistan Journal of Nutrition 8 (10): 1532-1536, 2009

תוצאות מחקרים רבים מצביעים על יכולתו של הצמח אף לסייע בהפחתת כולסטרול גבוה ורכיביו הפעילים תומכים בעיכוב יצירת LDL בכבד וחמצונו.
Nutrition Volume 18, Number 3, 2002

נמצא כי שוש הוא בעל יכולת להשמיד את החיידק הליקובקטר פילורי ולמנוע את היצמדותו לרקמת הקיבה.
Journal of Antimicrobial Chemotherapy. 2004 Jul;54(1):243-246

Glycyrrihizin,נגזרת של Glycyrrhetinic Acid, נמצא כבעל פעילות מכייחת, נוגדת-דלקת ואנטי-אלרגית - עובדה העוזרת להסביר את השפעתו החיובית של הצמח על חולי אסטמה.
J. Pharm. Sci. 1985;74(1):79.

הפלבונואיד Liquiritin, המצוי בהצמח, הראה פעילות נוגדת דלקת משמעותית.
Hikino, H. "Economic and medicinal plant research" Vol. 1, Academic press

 

מנטה

1998 סקירה של שמונה ניסויים קליניים בהם נעשה שימוש בשמן המופק מהצמח מנטה לטיפול בתסמונת המעי הרגיז (IBS) נמצאה השפעה חיובית משמעותית בהשוואה לפלסבו בחמישה מבין המחקרים.
Am J Gastroenterol. 1998;93:1131–1135

נמצא כי לצמח פעילות נוגדת-דלקת כאשר הוא נצרך לאורך זמן. בניסוי קליני (2003) שכלל 32 משתתפים חולי גנחת הסמפונות(bronchial asthma) תלויי סטרואידים נמצא כי צריכה של מרכיב פעיל מהשמן, 1,8-cineole, שלוש פעמים ביום למשך 12 שבועות הובילה להפחתה של 36% בשימוש בטיפול הסטרואידיאלי. זאת בהשוואה להפחתה של 7% בלבד בעקבות שימוש בפלסבו.
Respir Med. 2003;97: 250–256


אניס

ערב הסעודית (2007) מחקר אשר בדק את ההשפעה של הצמח על הימצאותם של כיבים עיכוליים בחולדות. מצא כי הצמח בלם באופן משמעותי את הנזק שנגרם לרירית מערכת העיכול כתוצאה מחשיפה לחומרים שונים הגורמים לנמק של הרקמה וכן לתרופה אנטי-דלקתית הגורמת להיווצרות כיב (Indomethacin). ההשפעה נוגדת הכיב אושרה על ידי בדיקה היסטולוגית. החוקרים הסיקו כי הפעילות נוגדת-הכיב של הצמח היא ככל הנראה בשל השפעה על פרסטגלנדינים ו/או בשל תכונת הצמח לגרום להפחתה בהפרשה של חומצת קיבה ופעילותו נוגדת החימצון.
World J Gastroenterol. 2007 Feb 21;13(7):1112-8
 

 

מליסה רפואית

איראן (2003) ניסוי קליני בדק את ההשפעה של תמצית מהצמח על חולי אלצהיימר. הניסוי כפול סמיות, היה אקראי וכלל קבוצת ביקורת שקיבלה פלסבו. החולים צרכו במשך ארבעה חודשים 60 טיפות ליום מהתמצית או פלסבו. נמצא כי התמצית הובילה לתוצאות טובות יותר מפלסבו באופן משמעותי מבחינת התפקוד הקוגניטיבי. לא היה הבדל בין הקבוצות בכל הנוגע לתופעות לוואי, מלבד העצבנות שנצפתה יותר בקבוצת הביקורת. החוקרים הסיקו כי הצמח הוא בעל ערך בטיפול בחולי אלצהיימר ברמה קלה עד בינונית וכי יש לו השפעה חיובית על עצבנות בקרב החולים J Neurol Neurosurg Psychiatry. 2003 Jul;74(7):863-6. ב-1974 דווח על האפקט המרגיע של תמצית מליסה על חולים פסיכיאטריים, וצוין שיפור ניכר בתסמינים דוגמת עצבנות, חוסר שקט, דפיקות לב, וכאבי ראש Med - Klin. 1974;69(23):1032ֿ גרמניה (1999) ניסוי קליני אקראי כפול סמיות ומבוקר בפלסבו בדק את ההשפעה של קרם המכיל תמצית תקנית של הצמח בטיפול בווירוס הרפס סימפלקס (Herpes simplex). נבדקו רק מקרים בהם ההרפס הופיע לפחות 4 פעמים בשנה. הניסוי כלל 66 משתתפים, 34 מהם קיבלו את הקרם ו-32 קיבלו פלסבו. המטופלים התבקשו למרוח את הקרם על המקום הנגוע 4 פעמים ביום במשך חמישה ימים. נמצא כי הקרם שהכיל את התמצית היה יעיל בקיצור משך ההחלמה ובמניעת ההתפשטות של הזיהום הוויראלי. בנוסף הוכיח התכשיר השפעה מהירה על סימפטומים כגון עקצוץ, שריפה, דוקרנות, נפיחות, נוקשות ואדמומיות של העור. כמו כן, נמצא כי ניתן להאריך את המרווחים שבין התקפות הווירוס באמצעות שימוש בקרם הצמחי Phytomedicine. 1999 Oct;6(4):225-30 בריטניה, נסיון קליני כפול סמיות ומבוקר בפלסבו שכלל 18 משתתפים מצא כי תמצית תקנית של הצמח במינון 600 מ"ג ביום מנע את ההשפעה השלילית על מצב הרוח שנגרמה באמצעות מכשיר הגורם למצבי סטרס. נמצא כי חלה עלייה משמעותית בציון שנתנו המשתתפים לגבי מצב הרוגע שלהם וכן ירידה בציון שהם נתנו לגבי מצב הערנות שלהם. מינון של 300 מ"ג ליום הוביל לעליה במדד ששיקלל מהירות ודיוק של עיבודים מתמטיים על ידי המשתתפים
Psychosom Med. 2004 Jul-Aug;66(4):607-13

 

שן הארי

מיני שינן נמצאו בשימוש הרפואה הסינית משך למעלה מ-1100 שנה לטיפול בסרטן השד ובמחלות שד אחרות. מחקרים קליניים בהם נעשה שימוש במיני שינן הגדלים בסין, תומכים בשימוש בצמח לטיפול בדלקת הכבד (הפטיטיס), וכן בזיהומי מערכת הנשימה.
Newall CA, Anderson LA, Phillipson JD, eds. Herbal Medicines: A Guide for Health-Care Professionals . London: Pharmaceutical Press; 1996.
Leung AY; Fosters. Encyclopedia of Common Natural Ingredients . New York: John Wiley and Sons, Inc., 1996;205-207.
השימוש בשורש הצמח לטיפול בהפרעות הקשורות בפעילות לקויה של מערכת העיכול העליונה, מיוחס לפעילות של הטרפנואיד טרקסרול, שנמצא נוגד-כיבים ונוגד הפרשת מיצי קיבה.
Loewenfeld C, Back P. The Complete Book of Herbs and Spices . David E. Charles. London: Seymour, 1974
במחקר שנערך בתנאי מעבדה הודגמה פעילות אנטי ויראלית כנגד וירוס הרפס.
Chabrol E, Charonnat R, Maximin M, Waitz R, Porin J. L'action choleretique des Composees. C R Soc Biol 1931


מרווה

המרווה היא צמח מרפא עתיק ושכיח, המרווה משמשת לריפוי, וכמובן גם כצמח תבלין, ולחליטות תה. השימוש הוא בעלים, שטעמם ארומטי- מריר. המרווה מוכרת ברפואה העממית כמרפאת כל שתייה של חליטת עלי מרווה מסייעת לטיפול במחלות של דרכי העיכול וכאבי בטן עוויתיים, ותורמת להורדת חום, הפחתת לחץ הדם ולהקלה במחלות שלי כלי הנשימה כמו גם במחלות חורף שונות. הצמח מחטא ונוגד דלקת, ומשמש לטיפול בדלקות גרון, פצעים בחלל הפה ודלקת חניכיים. משולב בטיפול בהזעת יתר, וכן בגלי חום של גיל המעבר. טוב לטיפול בנפיחות וגזים, וכאבי בטן, להסדרת וסת, ואף זירוז לידה. המרווה אינה מתאימה לשימוש בהריון ובהנקה, משום שעשוייה להפחית את יצור חלב.

איטליה (1998) ניסוי קליני בחן את ההשפעה של תערובת צמחית שהכילה תמציות מעלי הצמחים מרווה רפואית ו- אספסת בטיפול בגלי חום בקרב 30 נשים בגיל המעבר. התוצאות הראו כי גלי החום והזעות הלילה נעלמו כליל בקרב 20 נשים (66.7%), בארבעה מקרים חל שיפור משמעותי ובשישה מקרים חלה ירידה בסימפטומים. לא נרשמו תופעות לוואי במהלך הטיפול.
Minerva Ginecol. 1998 May;50(5):207-11

במקר שנערך במעבדה בדק את השפעה של מרוה רפואית על מצב הרוח ועל חרדות.
נבדקו 30 מתנדבים בריאים, גיל ממוצע 24 שנים. הם קבלו 300 ו- 600 מ"ג של מיצוי יבש מעלי מרוה ליום. אחרי שעה אחת וארבע שעות הם עברו סדרה של בדיקות, שמסייעות לגלות שינויים במצב של חרדה ובמצב הרוח. בנוסף נבדקו המיצויים in vitro, להשפעתם על acetylcholine esterase(2).
הבדיקות in vitro הראו עיכוב של אצטילכולין אסטראז ושל butyrcholin esterase. העיכוב של בוטירכולין אסטראז היה משמעותי וספציפי יותר משל אצטיל כולין אסטראז. בוטיכולין אסטראז מצוי בפלסמה ובכבד. העיכוב שלו פחות משמעותי מזה של אצטילכולין אסתראז המצוי בתאי העצב ובכדוריות דם אדומות. החוקרים מציינים שיתכן שיש למיצויים מהמרוה פעילות נוספת שעוד לא התגלתה.
תוצאות: שני המיצויים גרמו לשיפור ניכר במצב הרוח. המינון הנמוך (300 מ"ג) הפחית חרדה, והמינון הגבוה (600 מ"ג) הגביר שלווה ושביעות רצון. המיצוי הנמוך היה פחות יעיל.
החוקרים הסיקו שמנה חד-פעמית של 600 מ"ג של מיצוי יבש של מרוה, משפר את מצב הרוח ואת הכושר הקוגנטיבי אצל צעירים בריאים.
Tildesley NTJ., Kennedy DO et al. Salvia lavandulaefolis (Spanish sage) enhances memory in healthy young volunteers. Pharmacol Biochem Behav. 2003, 75: 669-674 Kennedy DO. Haskell PS. et al. Effects of cholinesterase inhibiting sage (Salvia officinalis) on mood, anxiety and performance on a psychological stressor battery. Neuropsychopharmacol. 2006,31: 845-852.

המרווה מכילה מספר חומצות אורגניות, ביניהן: חומצה ursolic , חומצהCaffeic , חומצה ferulic , חומצה oleanolic וחומצה רוזמרינית. רכיבים אלו מעניקים למרווה את תכונותיה האנטי-דלקתיות המתבטאות בהפחתת תגובה דלקתית.
Effects of Salvia officinalis L. extract on experimental acute inflammation”,Oniga I, in Rev Med Chir Soc Med Nat Iasi. 2007 Jan-Mar; 111(1):290-4(


פורמולות טיפול זן מגיעות בתמצית צמחים. המינון המומלץ למבוגרים הוא 30 טיפות בחצי כוס מים על קיבה ריקה. זאת אומרת לפחות 20 דקות לפני הואכל, או לפחות שעה אחרי האוכל


מומלץ להרחיק כשעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים עד להשגת תוצאות טיפוליות. לפני הנטילה מומלץ להיוועץ עם מטפל מוסמך


מינון מומלץ: 30 טיפות ברבע כוס מים רגילים / מים  רותחים / תה. 1-3 פעמים ביום על קיבה ריקה, בין הארוחות (20 דקות לפני אוכל ויותר, או שעה אחרי האוכל ויותר). יש להרחיק שעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. במידה ונוטלים 2 פורמולות ומעלה: ניתן ליטול פורמולה אחת אחרי השנייה, כל אחת במנה ניפרדת. ואת הפורמולה השלישית ניתן ליטול 20-30 דקות אחרי. יש לשים לב: לחלק מהפורמולות קיימות קונטרה-אינדיקציות המופיעות באתר /או על גבי הקלף שמגיע עם הפורמולה. מומלץ לשלב יחד עם הצמחים תזונה נכונה, המופיעה בכל קלף שמצורף לתמצית. ולהקפיד על פעילות גופנית. הקפדה על שתיה מרובה: רצוי להקפיד על שתיית כוס מים נקיים בכל שעתיים 


משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות ולאחר מכן ניתן לקחת את התמציות גם לפי הצורך. צמחי המרפא מתאימים לטיפול לזמן ממושך ומסייעים לטיפול בשורש הבעיה הבריאותית. *לכל שאלות נוספות מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 

ילדים בגיל 1-6 יש לטפטף 10-20 טיפות ברבע כוס מים רותחים להמתין 20 דקות שיתקרר ולשתות
וזאת בגלל שתמצית הצמחים מכילה כמות קטנה של אלכוהול כחומר משמר

 

המוצרים מיוצרים בטינקטורה נוזלית, השווה בערכה לצריכה של פי 5 מהצמח הטרי. צורתה של

הטינקטורה מסייעת לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי.

כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל א.מ.ב מפעל הפועל בפיקוח משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י גברי כ. בתאריך 08 Nov 2016 :

כותרת : לקוח ותיק של הפורמולה
תגובה : אני לקוח ותיק של מרכז טיפול זן ומשתמש בעיקר בפורמולה הזו. למעי רגיז רק הפורמולה הזו! אל תחשבו פעמיים! ולטיפול זן תודה


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י הילל ס. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : נפיחויות וגזים
תגובה : לקחתי את הפורמולה הזו והיא עזרה לי מאוד!! מומלץ!!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י מני ק. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : ריפלוקס
תגובה : ברצוני להמליץ על הפורמולה במקרי ריפלוקס, כשהאוכל עולה אחרי ארוחה ומלווה בתחושת שריפה בבית החזה. אני סבלתי מהבעיה תקופה ארוכה וזה גרם לי להיות מתוח וחרד אחרי כל ארוחה. שילבתי את העיכול זן ואת הבי זן בהמלצת איילת. כעבור חודשיים כבר לא הייתי צריך את הכדורים נגד צרבת שלקחתי על בסיס קבוע. איילת תמכה בי לאורך התהליך ועודדה אותי כשהיה נראה שזה לא עובד. היום אני מרגיש שיפור מובהק ושמח שפניתי לעזרתכם. תודה


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י ענת ל. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : בעיות בבטן, אליקובקטור
תגובה : אי הנוחות בקיבה פשוט לא נתנה לי מנוח והתמציות שלכם עזרו לי מאוד, לקחתי את הטיפול לאליקובקטר וכבר אחרי כמה ימים אני מרגישה הקלה גדולה בבטן עם הנפיחות, הכאבים והשלשול שהיו לי, עוזר מאוד!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י מנחם ש. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : תמצית לעודף חומציות
תגובה : התמצית שלכם לעודף חומציות מאוד עזרה למצב שלי, כבר מעל 3 שבועות שאני משתמש ואין לי את התחושה הקשה של החומציות שעולה וזה מצוין


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י ילנה מ. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : בקע סרעפתי
תגובה : בקע סרעפתי עם תסמינים לא פשוטים...כולל צרבות ואי נוחות בבטן כבר תקופה ארוכה, עד שהתחלתי להשתמש בפורמולת מערכת העיכול ואני מרגישה הרבה הרבה יותר טוב. נתתם לי גם פורמולה להרגעה וזה ממש היה לי שילוב מנצח אני מרגישה שיפור מדהים - תודה מכל הלב


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י מאיר ו. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : גזים כאבים וריפלוקס
תגובה : אני סובל ממעי רגיז וזה מתבטא גם ביציאות רכות או קשות, כאבים בבטן, גזים, ריפלוקס...התחלתי להשתמש לפני חודשיים בעיכול זן שלכם וכבר תוך כמה ימים הרגשתי הקלה מאוד גדולה בבטן, כך שהתמצית עושה ממש עבודה טובה ואני שמח להזמין שוב. מאיר


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י זיאד מ. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : גזים ואי נוחות בבטן
תגובה : וזה מאוד מאוד עזר לי. אני משתמש ב-ecool zen כבר כמעט 4 חודשים וכמעט כל הבעיות שלי נעלמו. סבלתי מגזים ואי נוחות בקיבה ואני מרגיש שהצמחים הצילו אותי. השיפור היה מהיר, תודה!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י רונית ר. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : בעיות עיכול של ילד נכה
תגובה : שלום רב, אני מודה לכם מקרב לב על כך שעזרתם לנו למצוא פתרון לבעיות העיכול וגזים שיש לידל שלנו בן 6.5 עם מחלת ניוון שרירים - קנוון. הרופאים אמרו שאין מה לעשות והילד פשוט היה סובל כל הלילה מכאבים בבטן והיינו פשוט כואבים את כאבו. לאחר שמצאנו את המוצר עיכול זן והתחלנו לתת לו חיינו השתנו, הילד ישן טוב בלילה ולא מתלונן על כאבי בטן. יישר-כח!!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י איציק ע. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : מצוין לטיפול בריפלוקס
תגובה : ראשית אתחיל מהשירות המקצועי שקבלתי מתהילה ומשביעות רצוני מההקשבה וההבנה בבעיה שהתמשכה כבר זמן רב!!אובחנתי כסובל מצרבת (רפלוקס) נטלתי כדורים במשך חצי שנה ויותר לא באופן רצוף ולפרקים וכל הזמן חזר לי התופעות של הצרבת ותחושת גוש בגרון שהציקה לי מאוד.לאחר שפניתי למרכז "זאן" ודיברתי עם תהילה מיד מצאנו פתרון שילבתי את הפורמולה יחד עם בי זאן להפחתה של חרדות ולחצים וכעבור חודש ימים זה עבר!!!אלמלא הפורמולות הייתי צריך לעבור בדיקה פולשנית ואף לעשות ניתוח כלשהו בקיבה למניעת תופעת הרפלוקס כי תרופות ואנטיביוטיקה לא האלו. לסיכום אני ממליץ לצרוך את הפורמלה של העיכול ובי זאן נגד חרדות ביחד זה מוריד באופן משמעותי מאוד את הצרבות.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י טל ו. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : בעיות עיכול
תגובה : כמישהי שסובלת מבעיות עיכול כבר שנים רבות, מצאתי לנכון לנסות שיטות שונות להקלה אבל רק כשהגעתי למוצר הזה הרגשתי שאני יכולה באמת לנשום לרווחה ולפתור את הבעיה מהשורש. תהילה היא מטפלת מעולה, קשובה ומקצועית. ישר כח!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י Eric D. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : צרבת ובחילות
תגובה : עזר לי מאד לצרבת ובחילות בשילוב עם המוצר שהמליצו להפחתת מתח


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אילנית ח. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : ריפלוקס
תגובה : לאחר מספר שנים של צרבות ובחילות בגלל הריפלוקס ששום תרופה לא עזרה לי, הפורמולות של הצמחים עזרו לי לחזור למצב הנורמלי בלי בעיות העיכול אני מודה לכם מאד


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אילנה ר. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : לטיפול בצרבות
תגובה : המוצר מאד עזר לי לצרבת וכאבי בטן שהייתי סובלת מהם כל הזמן. כל הכבוד, תמשיכו לעזור לאנשים נוספים


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אורלי פ. בתאריך 11 Apr 2016 :

כותרת : בקע סרעפתי
תגובה : ציתי להמליץ על המוצרים שעזרו לי מאד לטפל בבעיה של בקע בסרעפת ובחילות שהפריעו לי ולקחתי שני מוצרים לעיכול ולמערכת העצבים והיום אני מרגישה מצויין ברוך השם תודה רבה!!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י ענת ל. בתאריך 02 Apr 2016 :

כותרת : בעיות בבטן אליקובקטר
תגובה : אי הנוחות בקיבה פשוט לא נתנה לי מנוח והתמציות שלכם עזרו לי מאוד, לקחתי את הטיפול לאליקובקטר וכבר אחרי כמה ימים אני מרגישה הקלה גדולה בבטן עם הנפיחות, הכאבים והשלשול שהיו לי, עוזר מאוד!


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונהדירוג גולשים ותגובות

16 דירוג - 16 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה