ייעוץ 03-5715194

סל  

אין מוצרים

₪ 0 משלוח
₪ 0 סה"כ

סיים רכישה

Cholestro Zen - 100ml - צמחי מרפא להורדת כולסטרול בדם

פורמולת צמחים מרוכזת הכוללת צמחים שהוכחו מחקרית כתורמים להורדת רמות השומנים בדם ומסייעים לשמירה מפני נזק חמצוני, וכן פועלים במישורים הבאים: 
 
      מסייע להורדת שומנים בדם
      עשיר בנוגדי חמצון טבעיים
      מסייע לעיכול השומנים בגוף
      מפחית ייצור שומן בכבד
      מגביר טיהור הגוף מרעלים 

₪ 185


Focus Zen  

הכולסטרול מצוי בכל תא בגופינו, ונחוץ לתפקוד תקין של התאים, מערכת העצבים, והמערכת ההורמונלית. כאשר רמות הכולסטרול גבוהות, הדבר מעיד על בעיה בריאותית, שעלולה לגרום לבעיות במערכת הלב וכלי הדם. רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים בדם היא תוצאה של מספר גורמים: תזונה עתירת שומן רווי, חסרים תזונתיים, חוסר פעילות גופנית, מתח נפשי, בעיות מטבוליות, ועלייה בלחץ הדם.


איך יכול להועיל הטיפול בצמחי מרפא לרמות גבוהות של שומנים בדם ?


צמחי המרפא הוכחו מחקרית כמסייעים להפחתת השומנים ומעודדים תהליך של ניקוי רעלנים בגוף, הצמחים עשירים בנוגדי חמצון טבעיים התורמים לבריאות כלי הדם ומסייעים להפחתה של נזק חמצוני לרקמות העלול להיגרם בעקבות רמות גבוהות של שומנים בדם. צמחי המרפא ממריצים את עיכול השומנים בגוף ומסייעים להפחתת ייצור השומנים בכבד. פורמולת הצמחים מרוכזת במיוחד ובעלת ספיגה משופרת.


אילו צמחים כוללת התמצית ?
 

זרעי רימונים
 עשיר במגוון נוגדי חמצון התורמים להפחתת השומנים בדם
מסייע לטיהור הגוף מרעלנים


כורכום

 מנטרל רדיקלים חופשיים ומפחית את רמת השומנים בדם

 

קנרס תרבותי

 מסייע לשיפור תהליכי העיכול, וחילוף החומרים בגוף. מגביר את פעילות הכבד וכיס המרה, ותורם להורדת רמות השומנים בדם


שכיסנדרה

מכיל חומצות שומן טבעיות התורמות לתפקוד תקין של הכבד ומפחית את ייצור השומן בכבד


אספסת
עשיר בויטמינים, מינרלים, ואנזימי עיכול הממריצים את פירוק השומנים

   

זרעי רימונים

במחקר אקראי, כפול סמיות עם קבוצת פלסבו, השתתפו 51 נבדקים, שסבלו מרמות גבוהות של שומנים בדם. המשתתפים חולקו לשתי קבוצות, כאשר קבוצת המחקר קיבלה 400 מ”ג שמן זרעי רימונים וקבוצת הביקורת קיבלה פלסבו, למשך 4 שבועות. רמות השומנים בדם נבדקו לפני תחילת המחקר ולאחר סיומו. החוקרים מצאו הפחתה ברמות הטריגליצרידים בדם וביחס ביניהם ל- HDL, בקבוצה שקיבלה את שמן זרעי הרימונים, בשתי המדידות.
Mirmiran P, Fazeli MR, Asghari G, Shafiee A, Azizi F. Effect of pomegranate seed oil on hyperlipidaemic subjects: a double-blind placebo-controlled clinical trial. Br J Nutr. 2010 Aug;104(3):402-6. Epub 2010 Mar 25

במחקר אמריקאי, בדקו החוקרים את פעילותה נוגדת הסרטן של חומצה פונינית (Puninic acid), חומצת שומן מסוג אומגה 5, הנמצאת בשמן זרעי רימונים. החוקרים השתמשו בתאים של סרטן השד שאינם רגישים לאסטרוגן (MDA-MB-231) וכאלו בעלי רגישות לאסטרוגן (MDA-ERalpha7). שגשוג התאים עוכב ב 92% ו- 96% בשני סוגי הסרטן, בהתאמה, לעומת תאים שלא טופלו על ידי חומצה פונינית, עם מתן של 40 microM של חומצת השומן. בנוסף, החומצה הפונינית גרמה להתאבדות התאים (אפופטוזיס) ב 86% ו- 91% מהתאים, בשני סוגי הסרטן, בהתאמה, לעומת תאים שלא עברו טיפול.
Grossmann ME, Mizuno NK, Schuster T, Cleary MP. Punicic acid is an omega-5 fatty acid capable of inhibiting breast cancer proliferation. Int J Oncol. 2010 Feb;36(2):421-6

 

כורכום

מחקרים רבים מצביעים על פעילות נוגדת דלקת של הכורכומין באמצעות השפעה על קליפת האדרנל, אם כי המחקר בנושא זה עדיין נמצא בראשית דרכו וממשיכים לחקור נושא זה בזמננו.. ניסוי משנת 1985 הראה כי הכורכומין הכפיל את רמות הקורטיזול (הורמון המופרש מהאדרנל במצבי דחק) בפלסמה.
Srivastava R., Srimal RC., Indian Med Res (1985) :81:215-223

לכורכומין יש פעילות נוגדת חמצון משמעותית ונמצא כי הוא מעכב חמצון של שומנים.
Shalini VK., Srinivas L., Mol Cell Biochem (1987) :77:3-10

בניסוי קליני מבוקר עם חולים הסובלים מדלקת מפרקים ריאומטית (RA) ניתן מינון של 120 מ"ג כורכומין ביום ונצפה שיפור משמעותי בתסמינים.
Deodhar, S.D., Sethi R., Srimal RC. Indian J Med Res (1980)71:632-634

הכורכומין נבדק גם בשל פעילותו כמעכב שגשוג החיידק הליקובקטר פילורי, הקשור להתפתחות סרטן הקיבה והמעי הגס.
Mahady G.B., et al. (2002). Turmeric (Curcuma longa) and curcumin inhibit the growth of Helicobacter pylori, a group 1 carcinogen. Anticancer Res. 22(6C):4179-4181p.

בניסויים שנערכו בבעלי-חיים נמצא כי הכורכומין הפחית שגשוג של תאי סרטן ערמונית אנושיים אשר הוזרקו תת-עורית לעכברים, והגביר משמעותית את תהליך האפופטוזיס.
Dorai T. et al. (2001). Therapeutic potential of curcumin in human prostate cancer. III. Curcumin inhibits proliferation, induces apoptosis, and inhibits angiogenesis of LNCaP prostate cancer cells in vivo. Prostate. 47(4):293-303p.

הכורכומין נמצא כמעכב התפתחות של סרטן המעי הגס, במנגנוני פעולה אחדים: באמצעות המנגנון של עיכוב מטבוליזם של חומצה ארכידונית הקשור גם להתהוות תהליכים סרטניים; על-ידי עיכוב שגשוג תאים וגרימת אפופטוזיס (מוות תאי) של תאי גידולי המעי הגס; באמצעות עיכוב אנזימי איתות דוגמת פרוטאין קינאז סי (PKC), הנוטלים חלק בהתהוות הגידול.
Gopalakrishna R. & Gundimeda U. (2002). Antioxidant Regulation of Protein Kinase C in Cancer Prevention. J. Nutr. 132: 3819S–3823Sp.

 

קנרס תרבותי - ארטישוק

בבדיקות שנערכו בתנאי מעבדה עם תאי כבד מסוג הפטוציטים הדגימו כי למיצוי השלם של עלי הארטישוק ולחומריו הפעילים, סינרין, חומצה קפאית, וכן גם לחומצה כלורוגנית יש פעילות מגנה על הכבד, וזאת הודות לתכונתם נוגדת החמצון. כנגד חלק מהרעלנים שנבדקו הייתה לחומרים אלה פעילות הגנתית טובה אף מזו של גדילן מצוי (שהוא צמח עיקרי לכבד).
Gebhardt R. 1995 / Kiso et al. 1983 / Camarasa J. et al. 1987
נמצא כי תמצית המופקת מהעלים עודדה שינוי והתחדשות בתאי הכבד בעכברים. מחקר הראה שהעלים של הצמח יעילים יותר לשימוש מהשורש בהשפעתם על הכבד.
Maros T. et al. 1966-7.

 

שכיסנדרה

מחקר שפורסם ב-1991 ומראה כי שכיזנדרה מגבירה סינתיזה של חלבוני כבד ושל גליקוגן, מגבילה חמצון של שומנים וממריצה פעילות אנזימטית.
Li XY. Bioactivity of neolignans from fructus Schizandrae. Mem Inst Oswaldo Cruz 1991;86:31-37

במחקר משנת 1990 נתגלה כי לחומרים SCISANDRIN B ו- SCISANDRIN C יש השפעה חזקה מפני רדיקלים מחמצנים אקטיביים.
Li XJ, Zhao BL, Liu GT, Xin WJ. Scavenging effects on active oxygenradicals by schizandrins with different structures and configurations.Free Radic Biol Med 1990;9:99-104

 

אספסת

ניסוי קליני (1987) שנערך בהשתתפות 15 בני אדם עם רמות שומנים גבוהות בדק את ההשפעה של צריכת זרעי הצמח במינון של 40 ג', שלוש פעמים ביום למשך שמונה שבועות. נמצא כי רמות הכולסטרול הכללי ירדו בשיעור 16.49% ואילו רמות הכולסטרול מסוג LDL ירדו ב- 17.68%. לאחר הפסקת הטיפול, חזרו רמות הכולסטרול לרמתן הקודמת. החוקרים הסיקו כי הוספת זרעי הצמח לתזונה מסייעת לנרמל רמות כולסטרול במטופלים הסובלים מרמות שומנים גבוהות בדם Atherosclerosis. 1987 May;65(1-2):173-9


פורמולות טיפול זן מגיעות בתמצית צמחים. המינון המומלץ למבוגרים הוא 30 טיפות בחצי כוס מים על קיבה ריקה. זאת אומרת לפחות 20 דקות לפני הואכל, או לפחות שעה אחרי האוכל


מומלץ להרחיק כשעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים עד להשגת תוצאות טיפוליות. לפני הנטילה מומלץ להיוועץ עם מטפל מוסמך


מינון מומלץ: 30 טיפות ברבע כוס מים רגילים / מים  רותחים / תה. 1-3 פעמים ביום על קיבה ריקה, בין הארוחות (20 דקות לפני אוכל ויותר, או שעה אחרי האוכל ויותר). יש להרחיק שעתיים מנטילת תרופות קונבנציונאליות. תדירות הנטילה היא 1-3 ביום לפי מידת הצורך. במידה ונוטלים 2 פורמולות ומעלה: ניתן ליטול פורמולה אחת אחרי השנייה, כל אחת במנה ניפרדת. ואת הפורמולה השלישית ניתן ליטול 20-30 דקות אחרי. יש לשים לב: לחלק מהפורמולות קיימות קונטרה-אינדיקציות המופיעות באתר /או על גבי הקלף שמגיע עם הפורמולה. מומלץ לשלב יחד עם הצמחים תזונה נכונה, המופיעה בכל קלף שמצורף לתמצית. ולהקפיד על פעילות גופנית. הקפדה על שתיה מרובה: רצוי להקפיד על שתיית כוס מים נקיים בכל שעתיים 


משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות ולאחר מכן ניתן לקחת את התמציות גם לפי הצורך. צמחי המרפא מתאימים לטיפול לזמן ממושך ומסייעים לטיפול בשורש הבעיה הבריאותית. *לכל שאלות נוספות מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 

ילדים בגיל 1-6 יש לטפטף 10-20 טיפות ברבע כוס מים רותחים להמתין 20 דקות שיתקרר ולשתות
וזאת בגלל שתמצית הצמחים מכילה כמות קטנה של אלכוהול כחומר משמר

 

המוצרים מיוצרים בטינקטורה נוזלית, השווה בערכה לצריכה של פי 5 מהצמח הטרי. צורתה של

הטינקטורה מסייעת לספיגה משופרת של החומרים הפעילים וזאת בכדי להשיג הטבה מהירה במצב הבריאותי.

כל פורמולה בנויה משילוב יחודי של צמחים הפועלים בסינרגיה, התורמת לעוצמה מקסימלית.

 

  תהליכי הייצור עומדים בתנאים מחמירים של GMP

  המוצרים מיוצרים במפעל א.מ.ב מפעל הפועל בפיקוח משרד הבריאות

  הפורמולות בעלות כשרות בד"ץ מהדרין

 

  
 

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח


 

דואר רשום - 3 ימי עסקים

 

דואר רשום
תוך 3-5 ימי עסקים 
לכל נקודה בארץ


 

שליח אקספרסשליח אקספרס 
תוך 24 שעות לערים מרכזיות
תוך 3 ימי עסקים למושבים וקיבוצים


 


איסוף מוצרים
בבתי מרקחת מובחרים 

  

 

 

 ע״י אורי ר. בתאריך 25 Dec 2016 :

כותרת : המדדים השתנו לטובה
תגובה : אני לוקח 3 חודשים והמדדים השתנו ממש לטובה מ270 ירדתי ל230 ואני ממשיך בטיפול. מעדיף את הטיפול הזה על סטטינים וגם אתם, תאמינו לי.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י הלן מ. בתאריך 06 Jun 2016 :

כותרת : המלצה
תגובה : שלום, סבלתי שנים רבות מלחץ דם גבוה וכולסטרול גבוה. שנים של תזונה לא נכונה וחוסר פעילות גופנית וגם מתח נפשי רב גבו מחיר מבריאותי. רשימת התרופות מהרופא הייתה אינסופית ובגיל 55 הרגשתי כמו בת 85. בשיטוט מקרי באינטרנט מצאתי את מרכז טיפול זן והחלטתי לפנות. נחשפתי לעולם שמעולם אף רופא לא סיפר לי עליו: עולם צמחי המרפא. הותאמה לי תזונה נכונה, התבקשתי להתחיל ללכת הליכות מתונות בים ובמקביל התחלתי לטפל בעצמי בעזרת הפורמולה להורדת כולסטרול. כמו כן פורמולה לניקוי רעלים ופורמולה למתח נפשי הותאמו בנוסף. אחרי חצי שנה ארוכה חיי השתנו מקצה אל הקצה ואני לא נוטלת סטטינים. הרופא לא מאמין.וגם לא נוזף בי יותר. במהלך החצי שנה הזו הייתי לפעמים חסרת אמונה כי התוצאות לא הראו שינוי בכולסטרול הטוטאלי אבל הצוות המקצועי הרגיע והראה לי שיש ירידה בטריגליצרידים ועלייה בכולסטרול הטוב, כלומר שהגוף הגיב היטב לטיפול. קיבלתי את חיי בחזרהועל כך אומר תודה! הלן.נ.ב את הפורמולה לכולסטרול וניקוי רעלים נטלתי בכמוסות, ואת הפורמולה למערכת העצבים נטלתי כנוזל.


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י אלונה ו. :

תוכן התגובה עובר בדיקת מערכת ויפורסם בהקדם

ע״י שאול ע. בתאריך 01 Apr 2016 :

כותרת : מוריד כולסטרול
תגובה : המוצר הוריד לי את הכולסטרול


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י איילת ה. בתאריך 01 Apr 2016 :

כותרת : מוצר מעולה
תגובה : לקחתי את המוצר כולסטרו זן ואחרי חודשיים הכולסטרול ירד בבדיקות דם תודה על עזרתכם


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונה

ע״י טל ג. בתאריך 01 Apr 2016 :

כותרת : הפסקתי עם התרופות
תגובה : כמה חודשים של טיפול והכולסטרול שלי מאוד השתפר, תוצאות הבדיקות שלי ממש טובות, מאוד שמח להיפטר מהתרופות! מודה לכם


דווח לנו אם התגובה משונהדווח לנו אם התגובה משונהדירוג גולשים ותגובות

6 דירוג - 5 תגובה
לטבלה מפורטת
קריאת תגובות הוסף תגובה